Oceny Seat Ibiza III 1.4 16V 85KM 63kW 2002-2008

Seat Ibiza III 1.4 16V 85KM 63kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza III 1.4 16V 85KM 63kW 2002-2008

~Jakub
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Fajne miejskie autko, alternatywa dla Polo i Fabii, Co do do konkurencji poza VAG, jak dla mnie lepiej wykonany niż Punto. Trzeba zwrócić uwagę na ogólny stan samochodu, nie można oceniać po jednym mocno zmęczonym egzemplarzu całej serii. Mankamentem tych silników jest "piston slap", efektem jest stukanie tłoków wraz ze wzrostem obrotów. Powodem tego jest luz między tłokiem a cylindrem. Osobiście zrobiłem około 30 tyś km z tym dźwiękiem. Nie...
~WK.
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo dobry i ładny samochód klasy B - w tym segmencie dla mnie najlepszy. Ładna sylwetka - z tyłu rewelacyjna, z przodu trochę zadziorna. Z przodu jednak nigdy nie podobały mi się reflektory (choć miałem dwa lustra odrębnie na długie i na mijania) - nie odpowiadła mi stylistyka reflektorów i inne pewnie byłyby ładniejsze. Zawieszenie sztywne na drobnych nierównościach. Bardzo dobry do jazdy po mieście. Polecam jako pierwsze auto dla...
4,1
~Stepien
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Po przygodach z VW Golf IV, chciałem całkowicie zrezygnować z VAG. Dobrze, że tak nie zrobiłem. Jestem młodą osobą i Ibiza III idealnie pasuje do mnie charakterem. Auto wygląda przepięknie, wnętrze wykonane jest nie najgorzej. Wykorzystuje je do jazdy po mieście jak i na długie trasy. Spisuje się znakomicie. Po zakupie włożyłem od razu gaz. Auto niestety jest łapczywe na PB95.
~papec
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Auto dla kawalera;) ale polecam mimo wszystko diselki najbardziej 6 biegowa 130 km ten bieg pomaga oszczedzac . benzyniaki do tylko do miasta i dla straszej osoby ktora nie porzekracza 90km/h bo wtedy ibiza pali czy gazu czy benzyny znacznie wiecej.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Naprawdę udane auto, o niebanalnym wyglądzie, ze świetnym silnikiem bardzo dobrze trzymające się drogi... Niestety nieco kiepsko wykończone w środku - same twarde plastiki podatne na zarysowania, trzeszczą na każdej dziurze i wyboju.
3,3
~R.
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Nie polecam. Żałuję, że się zdecydowałem ponownie na SEATA. Jakość wykonania, twarde plastiki, tragiczny silnik, wysokie spalanie, nie profesjonalny serwis, a to wszystko za 41 tyś zł. Bardziej by się opłacało kupić coś używanego, ale lepiej wykonanego.
2,5
~pandzik@autocom.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo zachwalany przez Seata, jako niezawodny model wcale takim nie jest. Miałem już 9 samochodów i w czasie jazdy przez 6 miesięcy nigdzie nie miałem tyle zastrzeżeń. Stuki zawieszenia, głośna praca wentylatora, podskakujące i trzeszczące wycieraczki przednie i tylne, Usterka przegubu i wspornika, naprawa ponad dwa tygodnie to chyba wystarczy aby nie polecać zakupu samochodu marki Seat.Bardzo zła widoczność do tyłu i słaba na boki. Duże...
3,5
~Konrad
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Jestem bardzo rozczarowany jeździłem kiedyś starą Ibizą z 1997 roku prowadziła się i jechała o nieba lepiej . Po za tym serwis żałosny kupiłem radio z 4 głośnikami a dostałem dwa czujnik hamulca wymieniali dwa razy ten (sam element). Generalnie serwis i salon na Płowieckiej proponuje omijać . Powiem tak pod każdym względem a w szczególności zawieszenia i trakcji lepiej jeździło mi się Renault.
~marcyś
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
z samochodu byłam bardzo zadowolona, zgrabne, zero napraw, super hamulce, lekko chodzi kierownica i skrzynia biegów, teraz postanowiłam jednak wymienić auto na coś szybszego- samochód sportowy na pewno to nie jest, ale do miasta idealny ;)
3,6
~BABCUK
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
NIGDY W żYCIU NIE KUPóJCIE SEATA W EłKU (WOJ.WARMIńSKO.MAZ.) chyba że chcecie czekać na samochód ponad miesiądz czasu a serwis jest całkowicie do bani.w zimie w salonie jak i w serwisie panóje taka sama temperatura jak na podwórku także przegląd to wyzwanie. POZDRAWIAM.