Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 16V 85KM 63kW 2002-2008 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zk33@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Przez 1,5 roku ASO Seat zmieniło mi Komputer sterujący silnikiem, całe wspomaganie kierownicy, czujniki ABS-u, czujnik wstecznego biegu, poprawiono autoalarm i centralny zamek - fabryczny i wyłącznik wstecznego biegu. Przez cały czas eksploatacji pojawiały się problemy ze sterowaniem elektrycznym szyb i lusterek zewnętrznych. Jak na tak małe auto i ztak małym przebiegiem to zbyt dużo
~An-stb
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
W gwarancji konieczna była wymiana reflektorów przednich - dostawała sie do nich woda. Podobno Ibiza \"tak ma\" - w Hiszpanii nie ma zim wiec nikomu to nie przeszkadza. Uszkodzeniu uległ równiez układ ABS (wymiana elementu sterującego), ponadto przedwcześnie zużył się amortyzator w tylnym zawieszeniu - na tych samych drogach poprzednio wymieniałem je po 60 tys km, nie po 30
~Józef D. z Tomaszowa
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Gorzej być nie może. Do dziś. Wyciek oleju, wymiania lańcucha rozrządu, centralnego zamka prawych drzwi, obu podnośników szyb, zespolu zegarów i racji braku wyświetlania kierunkowskazu, obu amortyzarorów klapy bagażnika. Zaskakujące wskazania komputera.
~mateusz_baranowski
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Nie odnotowałem, żadnych poważnych usterek oprócz typowych wymian eksploatacyjnych (oleje filtry, zużyte końcówki drążków stabilizatora). Auto zawsze wiernie służyło i nigdy nie zawiodło.
~tabor1973@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
PO 7500 km PRZY NAJMNIEJSZYM PRZECHYLE CAŁEJ KAROSERI CZY TO PODCZAS WJAZDU NA KRAWĘŻNIK CZY JADĄC PO NIEZBYT RÓWNYCH DROGACH SŁYCHAĆ JAK CAŁA KAROSERIA DOSŁOWNIE TRZESZCZY!!!!!!!
~WK.
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Żadnych usterek, które można byłoby nazwać usterkami. Oryginalnych opon jeszcze nie wymieniałem (jazda na letnich i zimowych), klocków hamulcowych również nie trzeba było.
~Jakub
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Stukanie tłoków jest dość poważną wadą, jednak auto nigdy nie zawiodło. Więc nie można powiedzieć, aby poważa usterka nie umożliwiała jazdy.
~andrzej.g46@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
na razie mam zbyt mało przejechane ale poprzednia wersją przejechałem 120tys bez żadnej poważnej awari
~Krzysiek
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Przez dwa lata użytkowania nie przytrafiło się nic poważnego.
~j .ziarkiewicz@vp.pl
automat stop po 18000 po 5000 tarcza sprzegla /gwarancja/