Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystkie przełączniki są na miejscu a obsługa jest łatwa i przyjemna. Świetny wyświetlacz dotykowy+sterowanie przy kierownicy. Z uwag: podłokietnik przy maks.przesunieciu do przodu wchodzi w kolizje z dźwignią ręcznego
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
najlepsza w klasie. Jedyne co wkurza to duża siła podnośnika klapy bagażnika przez co mocno hamuje podczas opuszczania jej (zamykania) - bez przyzwyczajenia często prowadzi do niedomykania klapy.
~Sędzia Dreed
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Wszystko wg mojej oceny ok i na swoim miejscu. Wanienka na klucze przy lewarku to zbawienie, chciałbym takie coś w innych swoich autach.
~Sędzia Dreed
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Bajka. Ascetyczny wygląd niby mało guzików itp. Ale po chwili okazuje się że wszystko jest pod ręką i niczego nie brakuje.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Brak jakichkolwiek uwag. Wszystko pod ręką i w miejscu gdzie możnaby się tego spodziewać.
~Papitan
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
"Niemiecki" samochód, więc wszystko po staremu i tam gdzie się tego spodziewamy.
~Lorien
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Od razu wiedziałem gdzie sięgać ręką po dane pokrętło czy guzik - duży plus.
Seat Ibiza V Hatchback 5d