Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto jest naprawdę przestonne. Mam 180 cm wzrostu i po zajęciu wygodnie miejsca za kierownicą spokojnie i z zapasem przestrzeni na kolana siadam też z tyłu. Oczywiście tylna kanapa raczej dla 2 osób niż 3 - ale to dotyczy większości aut, również sporo większych. Ogólnie ilość miejsca bardzo pozytywnie zaskakuje. Podobnie bagażnik. Owszem w poprzednim kombi miałem prawie 600 l, ale przy tej wielkości auta nie mam żadnych uwag.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
zaskakuje. Auto ogólnie bardzo szerokie w swojej klasie ( 178cm) więc miejsca jest bardzo dużo. Na tylnej kanapie również jest dobrze - zostaje zapas na nogi przy ustawieniu fotela na wzrost kierowcy/pasażera 180cm. Bagażnik największy w klasie ( 355 l)
~Mirosław
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
184 wzrostu bez problemów mieszcze się na wszystkich fotelach za sobą również bez dotykania czegokolwiek. Bagażnik również jeden z największych w klasie. Auto poprzez nową platformę urosło nawet na szerokość.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto bardzo przestronne, całkiem wygodne dla czterech osób. Również bagażnik jak dotąd okazuje się wystarczający, a dwukrotnie auto wiozło moją skromną rodzinę 2+1 na wakacje
~Papitan
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Tutaj zaskoczenie, mam 183cm i mogę usiąść sam za sobą bez najmniejszego problemu. Bagażnik super jak na samochód klasy B.
~Lorien
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Z przodu jest dobrze - mam 180cm i bez problemu znajduję pozycję. Z tyłu nie wiem bo tam nie siedzę.
~Sędzia Dreed
Wg mnie jest bardzo dobrze