Oceny Seat Leon I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005

~Delik
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego autka. Myślałem, że silnik 1.4 -75ps gorzej bedzie sobie radził, ale jak trzeba to i sie wyprzedza bez problemu. Wiadomo to nie 1.8 ale przynajmniej jest ekonomiczniej. Zagazowany pali 8.5-9 l na sto i żadnej utraty mocy nie zauważyłem. Jeśli miałbym kupić go drugi raz to nawet bym sie nie zastanaiwał. Wg mnie auto najładniejsze ze swojego segmentu [audi a3, golf 4, octavia] Zaraz po kupnie musiałem...
~Maciek klos18@poland.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Naprawde śliczne autko które wyróznia w sie tlumie!MIło siedziec i prowadzic takie autko!Wykończenie ogólnie bardz dobre,samochód daje poczucie bezpieczeństwa i obszernosci!Sportowy charakter głownie w wygladzie silnik 1,4 16V całkiem nieżle sobie radzic z tak dużym autem!Podświetlanie deski na czerwono w nocy doprowadza do obłędu,można poczuć sie jak w samolocie,do tego odpowiednie radjo z odpowiednim podświetleniem poprostu marzenie!...
~PW
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód bardzo fajny, design z tzw. pazurem. Godny polecenia, niezawodny. Jedyne co chciałbym w nim zmienić to silnik. 75KM to dla mnie zdecydowanie za mało, być może wystarczy kobiecie do jazdy po mieście
2,6
~grzdyl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Uważam, że ten samochód (a moze to wina egzemplarza?) to po prostu "pomyłka Volkswagena". Dokładając do tego mało wiarygodny i okropnie drogi serwis(wcześniej miałem mazdę-cóż to za samochód, a serwis? Tani i kompetentny), ocena pomiędzy 1-2.
~wojwoj@hot.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wydaje mi się, że jeżeli nic więcej nie wyskoczy, to jestem z tego samochodu raczej zadowolony, a jego osiągami wręcz zafascynowany. Szwagier ma nowego Toledo ze 125 konnym silnikiem i z moim Leonem nie ma się co równać pod względem osiągów. Mój "robi" setkę w 9,5-10 sekund, a prędkość maksymalną ma znacznie lepszą niż jego. Przy przejechaniu 375 km ze średnią prękością 178 km/h spalił mi (zima) 7,7 ltr.
3,5
~jarzab
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Środek od Audi A3 wygląda fajnie. Auto ciasne, dobre dla pary, ładnie wyglądające.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
8,8
~gabriel
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jest to aut typowo nastawione na jazde sportową ale również i turystyczną
3,7
~leszekwar@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
zastanawiam sie nad zmianą chipa, może będzie jeszcze lepiej jeździł !?
~grzegorz@sensewave.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bogate wyposezanie dodatkowe w standardowej cenie. ABS, 4 poduszki, ogrzewanie przednich siedzen, swiatla przeciwmgielne, centralny zamek, elektrycznie otwierane szyby przednie.
~zmierzły boss
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
sto km dziennie. auto tylko na gaz i ogień :)
Seat Leon I Hatchback