Szukaj

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Średnica zawracania
10.8 m
Promień skrętu
5.4 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4183 mm
Szerokość
1742 mm
Wysokość
1439 mm
Rozstaw osi
2513 mm
Rozstaw kół - przód
1513 mm
Rozstaw kół - tył
1494 mm
Zwis przedni
882 mm
Zwis tylny
788 mm
Prześwit
130 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
983 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
951 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1379 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1360 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1841 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
580 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
340 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Seat Leon I Hatchback

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Seat Leon I Hatchback
Porównaj parametry
Seat Leon I Hatchback
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Seat Leon I Hatchback