Oceny Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012

Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012

~Łukasz S
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Seat Leon 2 to jest taki usportowiony VW golf , płyta podłogowa z golfa,octavii, czy audi a3 , auto ma swoje plusy i minusy do plusów możemy zaliczyć wspaniałe właściwości jezdne , wręcz sportowe auto prowokuje do szybkiej jazdy , świetnie trzyma się drogi , bardzo czuły układ kierowniczy świetnie się prowadzi i wchodzi w zakręty , bardzo wygodna pozycja za kierownicą, fajna kierownica a także świetna skrzynia biegów , krótkie przełożenia ,...
~piotrekcarlisle@op.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto bardzo dobrze wykonane i poskładane ładne i bezpieczne (8 poduch)można się w nim zakochać z wzajemnością dzięki właściwością jezdnym,bardzo atrakcyjny jako używany jeśli tylko kupi się bezwypadkowy,świetny stosunek ceny do jakości,jako nowy drogi ale i tak warty swojej ceny i wciąż wygrywający we wszelkich rankingach.Z wad - no cóż nie bardzo rozumiem dlaczego seat upiera się na starszy 102 konny silnik 1.6 mimo że jest 16-zaworowy 115...
4,1
~Pawel0077
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Plusy: -Oszczędna jazda z LPG -Nagłośnienie -Pewność w pokonywaniu zakrętów -Jak na taki silnik dobrze się zbiera -Brak oznak korozji Minusy: - Wymagane LPG dla oszczędnej jazdy - Bardzo słabe wyciszenie kabiny -Trzeba dolewać oleju ok. 300ml na 10 000 km -Słaba widoczność (Nieduża szyba z tyłu i duże nachylenie słupka między szybą przednią a drzwiami)
~Shadow13
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bryła samochodu jest po prostu urzekająca. Plastiki we wnętrzu co prawda potrafią skrzypieć ale za to te silnik! Nie do zajeżdżenia. Prosty silnik i o to chodzi. Jeżdżę już nim rok i na prawdę sprawuje się świetnie. Czasami brakuje mocy, ale nie ma tragedii.
~Shadow13
~22EN43
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam od 1,5 miesiąca. Samochód sprawuje się bez zastrzeżeń. Przed zakupem zapoznałem się z jego specyfikacją i nic w trakcie dotychczasowej eksploatacji mnie nie zaskoczyło. Jestem zadowolony z użytkowania tego samochodu.
Dziennik kosztów dla Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW
9,7
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto posiadam od 15 miesięcy, po zakupie Leona z tym silnikiem dało się we znaki spalanie autka, jeśli chce się w miare dynamicznie podróżować trzeba liczyć się ze spalaniem powyżej 8l wzwyż. Spalanie nad Morze we wakacje wyniosło mnie przy bardzo delikatnej jeździe 6l na 100km 2 osoby plus bagaż. Powrót szybki 8l na 100km
2,2
~Bardzo mocno znawiedzony Grzegorz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ogólnie żeby silnik się nie zepsuł to było by na 4+ albo nawet na 5-. Po tym leonie,kupiliśmy dla Mamy w 2009 Alte XL i w lutym tego roku Ibize ST dla małrzonki. takrze byłem wiernym Klientem marki Seata, jednakże napewno już nie kupię tegoż o to samochodu. Zaznaczam Leon kupiony nowy w polskim salonie, serwisowany w tym samym salonie do końca (do zatarcia silnika) wkładane najdroższe rzeczy, bo uważałem że dzięki temuy przejade chociaż 100000...
~Pan Prezes
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Musiałem dać pięć ale z minusem.Czwórka bylaby jednak krzywdząca.Swietne auto,ale warto je kupić z dobrym silnikiem (oczywista oczywistość).Duzo satysfakcji z wyglądu i jazdy.Ma swoje minusy ,ale te minusy nie przysłaniają licznych plusów.POLECAM
~zhocz@wp.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Byłby to samochód prawie doskonały, gdyby nie problem z niestabilną pracą silnika na obrotach jałowych. Dilerzy rozkładają ręce, a generalny dystrybutor udaje, że problemu nie ma. Ciekawe co na to niemiecko - hiszpański producent. Zapytam go o ten problem wkrótce. A może okaże sie, że polski importer ma beznadziejny serwis, a przy tym lekceważy swoich klientów. I to wydaje się najbardziej prawdopodobne.