Oceny Seat Leon III CUPRA ST Facelifting

Oceny Seat Leon III CUPRA ST Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Seat Leon III CUPRA ST Facelifting

~Bartek
Seat Leon III
Chciałem zaczekać trochę czasu i pojeździć tym autem, żeby opinia była pozbawiona jakichkolwiek emocji związanych z nowością auta. Szukałem auta, jak to się mówi i do tańca i do różańca :) a mój budżet był dużo wyższy niż Cupra ST 4drive. Pojeździłem sobie premiumami, później pojeździłem Cuprą i stwierdziłem, że różnica w cenie takich BMW, Mercedesów itp. jest zupełnie nieuzasadniona w stosunku do Cupry. Lepiej różnicę w cenie wykorzystać na...
~Dedis
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 290KM 213kW
Seat Leon III
Szybkie kombi o sportowym zacięciu, ale bez wyraźnych genów hot hatcha - to najkrótsza charakterystyka tego auta. Jeśli ktoś szuka zwinnego, twardego, zwartego "wariata" to to zły adres. To jest przyjemne auto do dynamicznej i przyjemnej jazdy na codzień, wożenia rodziny, robienia tras itd.
~Paweł
Seat Leon III
Auto jest ... w porządku. Spełnia wszystkie funkcje, ale gdy pierwsze "wow" minie, czegoś mu brakuje, chociaż może to tylko ja. Jeżdżę często z żoną i małym dzieckiem. Bagażnik jest wystarczający. Komfort zawieszenia również. Uzupełnię jeszcze ocenę jak przejadę więcej km. Za te pieniądze nie znajdziesz mocniejszego samochodu.
~Bania
Seat Leon III
Mało przejechane, ale wrażenia bardzo pozytywne. Na samą myśl że wybieram się w drogę gęba się cieszy! Oby tak dalej!
~Kamil
Seat Leon III
Auto rewelacja, moc i dynamika połączona z świetnym prowadzeniem oraz dużo miejsca.
Seat Leon III CUPRA ST Facelifting