Lista ocen Seat Leon III Hatchback Facelifting (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kac
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jest na prawdę nieźle, z racji aerodynamiki auta, konstrukcji lusterek itp nie występują nadmierne szumy powietrza nawet przy wyższych prędkościach. Dużym minusem jednak huk dochodzący z opon. Prawdopodobnie z racji ich szerokości (225) wiele zależy od rodzaju asfaltu. Czasami jadąc po autostradzie, w miejscu łączenia dwóch rodzajów nawierzchnii różnica okazuje się bardzo widoczna. Jadąc po asfalcie jest względnie cicho lecz po wjechaniu na...
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Przy jeździe w warunkach miejskich jest w miarę cicho. Do prędkości przelotowej do 100 km/h jest znośnie. 120 - 140 km/h jest hałas. Szumów opływowych prawie nie ma, za to bardzo mocno hałasują koła - słabo wyciszone nadkola i tragicznie wyciszona klapa bagażnika ! Nie raz myślałem, że mam niedomknięty bagażnik ! W nowym Leonie na szczęście poprawili wyciszenie.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Kolejne zaksocznie. Nie wiem czy nie jest to najcichszy samochód w klasie. Niby taki tańszy usportowiony Golf, ale chyba niemcy zaprojektowali zbyt dobrze wygluszenie przez przypadek i przebili Golfa :) Oczywiście jeździłem Octavią i to nie raz. Auto w pewnym zakresie obrotów bardzo buczy i rezonuje. Duże hałasy z okolic nadkoli - Skoda
~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Jest dobrze, ale biorąc pod uwagę bardzo opływowe kształty i wersje wyposażenia FR mogłoby być ciut lepiej. Ale co ważne plastiki są bezgłośne. Zero trzasków i skrzypnięć. PS możliwe, że wpływ na nieco gorsze wyciszenie ma szklany dach w moim egzemplarzu.
~Marcin
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Chyba najsłabszy element pojazdu. Wyciszenie jest dosyć słabe i na dłuższą jazdę z większymi prędkościami jest irytujące. Rozważałem nawet dodatkowe wyciszenie na własną rękę.
~Marek
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Tutaj chyba największy minus. Słuchać przejście z letnich na zimowe opony. W mieście jest ok, na trasie słychać, że zaoszczędzono na wyciszeniu.
~Pablito
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Porządnie wyciszony, nawet przy wyższych prędkościach można spokojnie pogadać. O dziwo standardowe audio w mojej wersji wyposażenia całkiem nieźle gra.
~adam_kaduk
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Przy wyższych prędkościach pojawiają się szumy opływowe w okolicach lusterek. Za słabo wyciszone są nadkola. Ogółem wyciszenie mogłoby być lepsze
~tuvok1989
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Silnik świetnie wyciszony, koła dobrze, natomiast szum wiatru jest znaczący powyżej 140 km/h. Dobry zestaw audio rozwiązuje ten problem :)
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback Facelifting
6,4
~michal8921
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Jeden z większych plusów tego samochodu. Bardzo dobrze wyciszone. Przy 140 można prowadzić spokojnie rozmowę nie podnosząc głosu.
Seat Leon III Hatchback Facelifting