Lista ocen Seat Leon III Hatchback (52) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Chcesz jeździć tanio - nie ma sprawy - spokojna jazda trasa < 5l/100km. Autostrada 140km/h - ok. 7 l. Pełna pyta w mieście, na każdych światłach ogień, odcinka na 1 i 2 biegu z 10-11 litrów weźmie - bardzo przyzwoicie.
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Mało pali. Bielsko-Zakopane 5,2. Zakopane-Bielsko 4,2. Bielsko-Władysławowo z jazdą do 120 km/h - 4,9. Władysławowo-Bielsko ze średnią 150 km/h po A1 to 7,0. Średnio 6,1-6,3 całorocznie.
~artek90
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
jak narazie to tylko dolewam do baku, miejmy nadzieje ze nie bedzie zebdnych napraw, mam gratis rok ubezpieczenia ac/oc i 4 lata przegladow gratis od dealera, czyli 2 zmiany oleju,po 30 i po 60 tys
~Tamten
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód mało awaryjny, a części pasują nawet od Skody. Także koszty napraw są niskie, to samo tyczy się kosztów samej jazdy, spalanie jest dość niskie jak na troszkę bardziej sportową wersję.
~Maciek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Cześć eksploatacji, filtry i oleje raczej przeciętnie, więc daję 5 gdyż wydaje mi się to normalne, co innego gdybym musiał wykładać nie wiadomo jak wielkie pieniądze na te rzeczy.
~Pete
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Spalanie w cyklu mieszanym przejechane 5000 km od zakupu wg. komputera 6,8. Przy jeździe latem 90 km na godzinę bez klimy komputer potrafi pokazać 4,8, powyżej 130km/h 7-8l
~rabi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Super, bo przegląd co 2 lata lub 30 tys. Spalanie niższe niż w Hondzie Civic 140KM przy takiej samej jeździe (2 litry mniejsze). Honda Jazz podobnie paliła a silnik 1.2.
~voytek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
nie mam ciężkiej nogi, wykorzystuję możliwości EKO tego samochodu, a są spore. Chodzi głównie o świetnie zestopniowaną skrzynię biegów i bardzo dobre właściwości jezdne samochodu
~Bartek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
przesiadka z benzyny do diesla pokazała mi, że jednak w dieslu jest taniej. przegląd pierwszy ma kosztować około 500 zł, kolejne podobnie, więc taniej niż w fordzie.
~dean
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Jeśli skupić się na spalaniu w tej kategorii to jest bardzo dobrze, 5 - 5,5 l/100km w mieście to dla mnie szok, tym bardziej, że piszemy o automatycznej skrzyni biegów!
Seat Leon III Hatchback