Lista ocen Seat Leon III Hatchback (74)

~Michał
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Świetne auto miejskie. O ciekawym wyglądzie. Wersja FR dodatkowo z pakietem full LED po zmroku prezentuje się świetnie i dobrze oświetla drogę.
~Bartek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
daję dobrze, bo doskonale auta pojawiają się w przedziale cenowym powyżej 350 tyś zł:), ale autko póki co spisuje się bardzo fajnie i polecam jego kupno każdemu zainteresowanemu. szczególnie silnik bardzo pozytywnie zaskakuje.
~Tomek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto dopracowane z ciekawym designem nadwozia, wewnątrz sporo miejsca, materiały i spasowanie na piątkę, nie wiedzieć czemu prawie zawsze porównywany pod względem wykończenia z Golfem VII z którym minimalnie przegrywa ( bo musi ), ale jeżeli porównamy z konkurencja typu Kia ceed, hyundai i30 mazda 3 czy toyota auris, to wypada najlepiej. Warto wymienić super ergonomię ,funkcjonalność i dbałość o szczegóły, oddzielne nawiewy na tylną kanapę,...
~Michał
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto, ładny wygląd, dobry silnik i prowadzenie, spalanie prawie jak w dieslu. Jakość wykonania może nie jest na poziomie Audi ani innej klasy premium ale mimo to wszystko ładnie spasowane, nie skrzypi, nie brudzi się jakoś szczególnie. Infotainment łatwe w obsłudze i responsywne.
~Krzysztof
Hatchback 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Jako iż przejechałem 52000 km w rok myślę że mogę podzielić się wrażeniami. Ogólnie jest to najlepsze auto jakie było w moim posiadaniu. Kupiony przy przebiegu 200.000 km w stanie prawie że idealnym jak na ten przebieg (czasami słyszę komentarze, że jest nowy), więc udało się zacząć z wysokiego progu. W okresie użytkowania żadnych usterek, wymieniałem jedynie części ulegające zużyciu. Plastiki trochę trzeszczą ale wiek + przebieg. Spalania...
~pazur5
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Super design! Sylwetka o wiele ciekawsza niz golf. Solidne wykonczenie, nic nie trzaska - bardzo dobre spasowanie.
~artek90
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Super auto, oszczędne, dobrze wyposażone, dosyć dopracowane wzgeldem poprzedniej generacji. Nie oplaca sie doplacac do golfa 7 albo a3, to te same auta na tej samej plycie podłogowej mqb , roznia sie tylko detale
~romantg
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
szukając samochodu w tej półce cenowej tylko ten spełnił moje wszystkie oczekiwania (opinia na gorąco - cieszę się nim od kilku dni- jak się coś zmieni dam znać)
~macias72
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetny design, Auto bez słabych punktów,Wersja FR bogate wyposażenie ,ładne lampy full led, świetna ergonomia wnętrza pojazdu.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback
~Robert
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Długo szukałem, miało być auto na roczne maks 15 tys. Życie pokazało 2x więcej. Kupiony przypadkiem i muszę przyznać, że nie żałuję złotówki. Niezawodne jeździło z dobrym wyposażeniem i optymalnym silnikiem.
Seat Leon III Hatchback