Ocena kierowcy - Seat Leon III ST

Czips, 8 lat temu
Silnik 1.4 TSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2015
Seat Leon III ST 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
samochód ogólnie robi fajne wrażenie ludzie się oglądają za nim. dla mnie jest dużo lepszym wyborem jak oklepana Skoda bądź nudny VW. Pojemny w środku i bagażnik tez jest ok dla młodego kierowcy z z rodzina 2+2 optymalny wybór jak dla mnie
Silnik ma 125 koni niby mało ale jakoś w miare jedzie i dużo nie pali diesel nie ma sensu na pewno 1,6 105 koni za wolny i droższy i chyba może więcej się w nim psuc
słaby wsteczy trzeba się a tak ok
Jak dla mnie w sam raz twardo wersja fr miałem wcześniej focusa na 18 tam było twardziej i się żyło. w zakrety idelnie wchodzi i podmuchy wiatru mu nie straszne
Może być z tyłu dużo nie widać.
Prostota obsługi od razu wiadomo co do czego służy. dobre wykonanie w srodku wyświetlacz mógłby być wiekszy
jak się da na maxa to oczy łzawią
nie jest to van ale ja mam 185 cm i wygodne miejsce sobie znajde i za mna tez usiadze jeszze dorosła osoba.
na postoju nie słychac silnika wcale. jest dobrze
na razie same paliwo za wcześnie żeby cos na pisać jest cztery lata gwarancji zobaczymy
cena optymalna do jakości i wyposazenia droższy o koreańców ale dużo lepszy a tanszy od golfa honda porównywalna cena ale jakos mi się nie podobala
nic
j.w.