Lista ocen Seat Leon III X-Perience (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michaś
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
przełożenia manualne w zasadzie bezużyteczne: kickdown niezawodny, szybkie zmiany jak trzebai i utrzymywanie na najwyzyszym kiedy nie trzeba;, 6-stopniowa powinna byc bardziej trwala niz 7, wiec ok, ale spalanie per saldo troche wysokie; na nierozgrzanym troche gorzej, potrafi tez gorzej zmieniac przy "toczeniu" czego unikam
~michal
X-Perience 2.0 TDI CR 184KM 135kW
To mój pierwszy automat, więc nie mam za bardzo porównania. Czasem za bardzo redukuje przy zjazdach. Ewentualne szarpnięcia są mało wyczuwalne (skrzynia pracuje sprawnie). Generalnie szybko porzuciłem korzystanie z łopatek przy kierownicy.
~Przemo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
szkoda ze to nie ta nowa, 7-przelozeniowa :) automat sprawdza sie idealnie, mam wrazenie ze czasami zastanawia sie nad redukcja ale mam porownanie tylko z CVT i manualem
~Grzexo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Generalnie ok ale przy potrzebie szybszego włączenia się z postoju do ruchu ma chwilę zwłoki która powinna być naprawiona softem.
~Franek
X-Perience 1.6 TDI CR 110KM 81kW
Skrzynia początkowo dość twardo działała od nowego, ale się z czasem stała przyjaźniejsza. Jest precyzyjna, bez zarzutu.
~suziga
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo szybka i sprawna, tylko nie wiem czy przy 60 tyś jak niektórzy na forach piszą nie zmieniać oleju.
~Alex
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Szybki, płynny i cichy automat.
Seat Leon III X-Perience