Lista ocen Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-1999 (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~therunner@o2.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Miałem Golfa III TDI i było dużo lepiej. Porównując teraz Seata do Mondeo to jest tragedia. Silnik pracuje bardzo głośno. Powyżej 2,5 tys. obrotów nie da się już rozmawiać. Do tego dochodzą duże wibracje no ale to przecież diesel, tak to jest jak się przesiądzie z cichej benzyny (Mondeo)
~radecki
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Praktycznie silnik poważnie słychać przy wolnych obrotach i przy dużych prędkościach. Przy normalnej jeździe i do 110 km/h jest na prawdę cicho-tu jestem bardzo mile zaskoczony TO PRZECIEŻ DIESEL.
~Polecam, Patryk Stotko
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Słychać trochę silnik (w końcu Diesel), ale przynajmniej wnętrze nie "klekocze" gdy silnik pracuje na niższych obrotach (w odróżnieniu od Golfa II).
~Dariusz Łata
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik pracuje cichutko,jest lepiej wyciszony niż VW czy Audi,dopiero powyżej trzech tysiecy zaczyna być słyszalny pomrók TDI ale to normalne w tych silnikach
~radek830@onet.eu
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
wyciszenie słabe, może że diesel nie wiem ale jest trochę głośno. no i te plastiki wszystkie trzeszczą bardzo.
~hokuspokus
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na diesla daje rade, chciaz mam nie oryginalny szyberdach i troche za mocno slychac przeplyw powietrza powyzej 110km/h
~waldek
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
w diesel to trochę plastyki trzeszcza....chyba nie projektowali do diesla...raczej dla benzyny....
~tomekjonio@poczta.onet.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety plastiki dają o sobie znać... szczególnie na naszych Polskich nierównych drogach.
~Rafi27
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Hmm ... do 120 jest przyzwoicie, powyżej - robi się głośno. Od 160 km/h robi się bardzo głośno ...

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zavi16
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Przy zamkniętych wszystkich szybach w wnętrzu auta jest cicho. Silnik dieselowski wydaje sporą ilość chałasu.