Lista ocen Seat Toledo II (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jest tragiczne, w tym aucie nic nie działa. Poprzednio miałem Honde Civic i w porównaniu do tego auta to były kapitalny samochód. Nie polecam grupy VW, nie polecam TDI i niemieckich auta. Ogólnie dramat, strata kasy czasu i zdrowia przy tym samochodzie. Cieszę się że się go pozbyłem.
~PArker
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo mało komfortowe. Mało miejsca, słabe wygłuszenie które sprawia o ból głowy i strasznie wadliwa elektryka która żyje własnym życiem. Amortyzacja silnika lepsza była w polonezie. Częste problemy z sondą lambda, kiepskiej jakości wykonanie auta dyskwalifikuje je z użycia. Nie polecam
~marek ARL
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
kocham to auto za silnik, zawieszenie , prowadzenie, mogłoby byc w srodku ciszej , ale mam to w nosie, emocje w czasie jazdy jak na motorze, 5.8 do setki i ciagnie jak rakieta. kupuje drugiego z tym samym silnikiem dla żony bo moc to tez bezpieczenstwo, bardzo ładna sylwetka, serdecznie polecam to auto
~hugoxy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
dalem za niego 30 tys zl moze to i drogo bo za ta kase mozna kupic chocby A6 czy podobne tylko ze wybor seata jest zdecydowanie racjonalny,gdyz koszty utrzymania sa nieporownywalne z kosztami takiej np A6 do tego mlody rocznik maly przebieg i te spalanie ..teraz jedynie bym go zamienil na nowego leona
~pawel
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie ok, tylko nie chce palić jak jest zimny. Trzeba dłużej pokręcić. Co dziwne, świece grzeje około 2 sekund (czy zima czy lato). Jak ktoś ma taki sam problem niech się podzieli GG 6624682. Wymieniłem świece jakiś taki mały czujnik koło silnika i nic... Ale poza tym palę i jadę przy 5,5l/100km ropki
~MarcinK
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
nie wyróżniający się kształtem, przeciętnie wykonany, silnik ok, trochę wad, tyleż zalet, za te pieniądze można się spodziewać czegoś więcej ale ogólnie nie jest najgorzej, szczególnie biorąc pod uwagę wyposażenie (klima, audio, 4pp, abs, asr, elektryka) da się go polubić, ale drugi raz Seata nie kupię
~ips
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
samochód o pięknym wyglądzie, wygodny, dobrze wyposażony, dobrze się prowadzi, dobry silnik, świetnie wykonany, szkoda jedynie że autoamt ma tylko 4 biegi. Jeszcz większa szkoda, że u Seata nie będzie następcy klasycznej limuzyny - NOWE TOLEDO TO JUŻ NIESTETY NIE TO choc technologicznie jest super
~Włodzimierz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto wygodne,prowadzi się lekko,bardzo niskie spalanie,bezusterkowe,bardzo dobry serwis na ul.Wrocławskiej w Warszawie,nie ma zbytniej obawy o kradzież,wysoka jakość wykonania,cena przystępna biorąc pod uwagę fakt że auto pochodzi z rodziny VW/silnik,płyta podłogowa itp/ oraz Audi/cała deska rozdzielcza/
~szadki@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam mieszane uczucia tak na prawdę jest to pierwszy mój Seat i chyba ostatni . Jak na samochód tej "klasy" i tych pieniędzy to troszeczkę jestem rozczarowany.Jakieś czujniki,kontrolki,uszczelki,przecieki do wewnątrz samochodu,źle sparowane plastiki,lekka przesada!! Jestem na nie!!

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bry232322322
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak każdy samochód ma wady i zalety. Mój niestety był przed zakupem bity (co wyszło z czasem) i miewał przez to problemy, chodzi mi generalnie o rdzę, która zazwyczaj nie występuje w tym samochodzie, jednak u mnie pojawiła się tu i tam. Jednak największym tego auta jest elektronika.