Lista ocen Seat Toledo II 1.6 100KM 74kW 1999-2002 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sajmonex
Sedan 1.6 100KM 74kW
B. Dobrze kupiłem auto z 2001 roku model 2002 , szukałem Astry 2 ceny takie same może podobne. Jednak Toledo ma tę przewagę że jest autem większym bardziej komfortowym i bardziej reprezentacyjnym ( ładny wygląd wielkość sedana klasy średniej) Troszkę gorsze materiał w środku niż np w Audi A4 twardsze plastiki łuszczące się rączki przy drzwiach ale za taką cenę można to wybaczyć moim zdaniem
~dzidkagda
Sedan 1.6 100KM 74kW
w tej cenie można kupić dużo aut róznych producentów,każde z nich ma swoje plusy i minusy,to za niska półka cenowa żeby wymagać cudów,wydaje mi się że niemiecka solidność to jeż nie to samo co dawniej,w toledo około 90% elementów to niemieckie wynalazki,może hiszpanie powinni pójść swoją drogą?w każdym razie następne auto to bęzie japończyk,są chyba najlepiej przemyślane
~Szymon
Sedan 1.6 100KM 74kW
Moim zdaniem doskonale rozglądałem się za Atrą 2 ale za taką samą cenę jak Astra w takim samym wieku lub minimalnie młodsza mam komfortowy duży i super wyglądający samochód. Wykonanie bardzo dobre balcha w ocynku w środku też jest ok poza paroma drobnostkami typu łuszczący się lakier na uchwytach drzwi. Podsumowując jst super
~Ardian
Sedan 1.6 100KM 74kW
Toledo można aktualnie kupić w przedziale 6-10 tys. Bardzo zadbane egzemplarze z ostatnich lat produkcji stoją nawet i po 13tys. zł. Nie ma się co oszukiwać - w tym przedziale cenowym da się kupić auta nieraz nieco starsze, ale za to ciekawsze, lepiej wyposażone i wygodniejsze. Ale każdy lubi co innego.
~Misiek
Sedan 1.6 100KM 74kW
choc 15 tys za samochod 10 letni to nie malo to patrzac na jakosc i komfort oraz wyposazenie to jest to jedna z najlepszych ofert. samochód wyglada na drozszy i mlodszy niz jest w rzeczywistosci:)do tego nie ma problemu z korozja :)
~pelas
Sedan 1.6 100KM 74kW
Za te pieniądze uważam, że to jedna z ciekawszych propozycji. Dodatkowo nie jest tak oklepana jak bratnie modele grupy vag, które według mnie w tej klasie i cenie są jedyną konkurencją.
~adik.s@wp.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
2000r, nowa buda, niezawodny, klima, elektryka z przodu, to co potrzeba i nic więcej za rozsądne pieniądze. Następny na 100% będzie toledo
~bartus-1987_1987@tlen.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
teraz mozna kupic za makra kase ...kiedys jak byl produkowany tez nie byl drogi szczegolnie w ostatnich latach kiedy wychodzily limitowane edycje
~Marcin
Sedan 1.6 100KM 74kW
Za 16latka dalem prawie 10tys wiec w porownaniu do innych marek drogo ale nie zaluje. Wolalem miec drozszy a lepszy
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II 1.6 100KM 74kW
7,1
9,6
~Mariusz z zielonej wyspy
Sedan 1.6 100KM 74kW
Super autko za śmieszne pieniądze. Zawsze jak nim jadę to klepie w deskę z radości. :) Polecam!