Lista ocen Seat Toledo III (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowcabombowca
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
za cenę niecałych 70 tyś dostajemy diesla, 6 poduszek, klimatronik, el. podgrzewane lusterka, halogeny przeciwmgielne, radio z mp3, 6 głośników, tempomat, abs, esp, komputer, czujniki ciśnienia w oponach, wszystkie szyby elektryczne, c.zamek. Czego chcieć więcej.
~grandus13
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
nowy seat toledo kosztuje 70000zl. za te piniedze nie ma na polskim rynku zadnej konkurencji ktora oferowala by tyle miejsca, takiego komfortu i bogatego wyposazenia. nie wiem w jakiej klasie sie on plasuje ale oferuje wiele za stosunkowo male pieniadze.
~bartek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
autko naprawde fajne.dla rodzinki. w środku duzo miejsca.piękny bagażnik. prowadzi się komfortowo, jak po torach. Jednyna wada to kiepska widocznośc, szczególnie przy cofaniu. niestety zostało skradzione, co tylko potwierdza, że ma wielu fanów:-)
~BOGUSŁAW
Sedan 1.6 102KM 75kW
ZASTANAWIAŁEM SIĘ NAD SKODĄ OCTAVIĄ LUB VW JETTĄ , PADŁO NA SEATA I NIE ŻAŁUJĘ! \"KONTROWERSYJNY\" WYGLĄD TO TYLKO ZALETA, PRZY ZAKUPIE UŻYWANEGO CENA LEPSZA OD W/W, CZĘŚCI Z GRUPY VAG WIĘC BEZ PROBLEMÓW, JAKOŚĆ BEZ ZARZUTU!
~zylek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
super. Za te pieniądze wówczas nie znalazłem bardziej przestronnego auta. Z perspektywy czasu nie mam też zastrzeżeń do awaryjności czy ASO (zarówno jakość jak i ceny). Trochę w upierdliwe jest robienie przeglądów co 15 tyś km.
~pioootr
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem w połowie roku więc ciężko było o jakieś specjalne zniżki ale udało mi się go dostać za 64 tys. z czujnikami i tuningiem silnika. Wtedy nie było innego samochodu w tym poziomie wyposażenia i z tym komfortem wewnątrz.
~michal.probulski@gmail.com
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Rewelacja. Za niecałe 63 tys nowe auto z dieslem, podniesioną mocą, automatyczną klimą, wszystkimi możliwymi systemami bezp., alarmem i czujnikami cofania - o tych wymiarach nie znajdziecie nigdzie alternatywy tak wyposażonej.
~krzysiek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
dałem 80 tyś zł i mam nietuzinkowe auto na pełnym wypasie łącznie z xenonami, climatronicem, esp, 8 poduchami, tempomatem, czego chcieć więcej. Jeśli ktoś lubi wyróżniać się z tłumu VW, Opli, Audi to mogę jedynie polecić.
~Benitez
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
66900 za nowy. Nie kupisz auto w tej cenie, w takiej klasie i z takim wyposazeniem. Chyba, ze nowa lancia delta za 69000, ale to trzeba by sprawdzic jak to sie sprawuje. Lancia oczywiscie z benzyna, a tu dodatkowo mamy diesla
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~wojo
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za 70 000 mam tak naprawdę wszystko czego można chcieć. U innych producentów trudno było znaleźć samochód o podobnych gabarytach, z takim silnikiem i wyposażeniem w tej cenie. Wszystko około 20 tysięcy w górę...