Lista ocen Seat Toledo III (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo bogate wyposażenie, wysoki komfort, doskonały silnik, ogromna przestrzeń bagażowa, niskie koszty utrzymania, niskie koszty spalania, wysokie bezpieczeństwo- mnóstwo poduszek powietrznych, bardzo dobre radio i nagłośnienie, z regulacją barwy (6 głośników zadowoli najbardziej wymagających audiofilii), wejście aux
~grom
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłem nowe w 2007r za 68.900 zł. Za te pieniądze mogłem dostać Golfa V z benzyną 1.6, manualną klimą, i tylnymi szybami na korbki. Tu mam climatronic, esp, 4 szyby elektryczne, podgrzewane i składane lusterka, tempomat itd. Wyboru nie żałuję i nawet po 5 latach codziennej jazdy, to autko mnie cieszy, a nie nudzi.
~dzik
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
opisuję swoje przeżycia z tym autkiem po raz 2. Obecnie mam 120 tyś przebiegu, auto kupiłem nowe w salonie i chyba ma u mnie dożywocie. Nie wymieniłem jeszcze klocków hamulcowych, a zostało ich jeszcze na jakieś 30 tyś. Komfort podróży, prowadzenie, stylistyka, przestrzeń i niezawodność, to autko jest naprawdę magiczne.
~Piniu
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Super autko. Ktoś pisał że bierze mu olej - TO JEST DIESEL zawsze brał olej - problem jest jak bierze go za dużo. Do chłodzenia turbiny potrzebny jest olej, dlatego będzie go ubywało w misce. Ktoś pisał, że nie kradną - KRADNĄ!!!! Warto zamontować sobie jakiś pstryczek odcinający zapłon - koszt nie wielki a sen spokojniejszy.
~SPIN
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Normalnie to autko kosztuje 83500 PLN a ja wyrwałem go w promocji za 68900 PLN, nie dostaniesz tak wyposazonego diesla w tym segmencie z takim wyposażeniem. ABS, climatronic dwustrefowy, ABS-EBD-TCS, składane lusterka, czujnik ciśnienia w oponach. Jedyna mina to brak kompa co w aucie za taka kase jest raczej kpiną.
~kierowca toledo
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Po 6 latach nie żałuję wyboru. Astra II z podobnym przebiegiem (też kupiłem w salonie) była po kilku znaczących naprawach. W tamtym czasie za tą kwotę (porównywalne wyposarzenie i silnik) mógłbym kupić koreańczyka np. i30 i długo, długo nic. Astra III kombi była 8 tyś droższa ale nie warta tych pieniędzy.
~karina_piotrek@op.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko kupione u nieautoryzowanego dealera seata, za nieprawdopodobnie niska cene 55.500zl !!! Za te cene z silnikiem diesla moglbym dostac najwyzej Kia ceed, ktora moze stanowi konkurencje dla samochodow tj. fiat seicento :-). Moge powiedziec jedno; nie moglem (za te pieniadze) trafic pod lepszy adres!
~waldek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
kupiłem nowy i dałem 69 tyś zł. Mam praktycznie pełen wypas, 2 strefowy klimatronik, abs, esp, 4 elektryczne szyby, elektryczne lusterka, radio z mp3 + 6 głośników, 6 air bagów i wiele innych przydatnych lub mniej przydatnych dupereli. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.
~autofaaaner
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za 68.000zł dostajemy duże,wygodne,świetnie wyposażone auto z silnikiem diesla,który w moim przypadku ma 130KM.Rewelka:).Nie jest to żaden francuz,czy koreaniec,tylko pożądna marka,która będąc w audi brand group stworzyła nową,solidną jakość swoich samochodów.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~DER
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wiecie, że SuperWagen z 2006 z silnikiem 1.9 TDI nie ma komputera pokładowego (sknery), natomiast są składane lusterka (tego nie rozumiem) sterowanie w kierownicy, 8 glośników i kurtyny. Ciekawe kto kupuje te auta w regularnej cenie, czyli 83 600 PLN?