Lista ocen Seat Toledo III (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Graver
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Promocja SuperWagen to chyba najlepsza na rynku. za 70 tys otrzymalem - Toledo 1.9 tdi z podkreconym silnikiem do 130 KM - Pakiet ubezpieczenia OC/AC - Czujniki parkowania - Alufelgi Czego wiecej dusza pradnie ... Polecam
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto zupelnie inne niz poprzednik. W środku dostatecznie duzo miejsca dla 4 dorosłych osob i dziecka. Silnik 2.0 TDI (140 KM) bardzo dobry, mila dla ucha kultura pracy. Polecam zakup - oczywiscie w promocji za okolo 80 tys.
~Adrian
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Toledo 3 ze względu na swój wygląd jest wyraźnie tańszy od porównywalnych aut, nawet kilka tysięcy taniej niż np. Golf Plus, czy Octavia a nawet SEAT Altea. Moim zdaniem zdecydowanie warto.
~Marcin
Sedan 1.6 102KM 75kW
Po 3,5 roku mogę powiedzieć, że trafiła mi się okazja przy zakupie tego samochodu. Generalnie, duży, bezawaryjny, w miarę ekonomiczny i bezpieczny w takiej cenie 55 000 brutto, to rewelacyjny stosunek.
~RP
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za te pieniądze (ok. 70 kpln) i z tym wyposażeniem i gabarytami w 2008 nie miał konkurencji - do tej pory nie ma, choć już go nie produkują :) Polecam każdemu kto szuka auta dla rodzinki 2+2.
~Głowa rodziny
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za cenę około 70 tyś zł. można było (już nie ma w ofercie - w ubiegłym roku zakończono produkcję) kupić rodzinne auto z pełnym wyposażeniem i silnikiem diesla. Uważam, że była to oferta doskonała.
~Marek W
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód kupiony za 71 tys ( razem z chip-tuningiem, w wersji SUPERWAGEN -2 strefy klimy , 6 głośników etc.. :) W tym czasie np. Ford Focus kosztował z podobnym wyposażeniem ok. 80 tys
~krzysztofek_2
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
kupiłem z drugiej reki z przebiegiem 90tys kilometrów w tej chwili jest 107tys . Wydaje mi sie ze za tą cene która zapłaciłem nie kupiłbym lepszego tak duzego auta.
~cdi
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jedyny konkurent z koncernu - VW Bora z tym samym slinikiem i nieco lepszym wyposazeniem jest duuuzo drozszy. Auta oferuja te sama technologie. Wybor byl dla mnie jednoznaczny!
~xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetnie jeździ, świetnie wygląda, jak na razie usterek nie ma i mam nadzieje, że nie będzie, tylko jeździć i się cieszyć. Myślę, że był to udany zakup.