Lista ocen Seat Toledo III (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kks
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Najlepsze moje dotychczasowe auto, wersja Superwagen: Cena Czyni Cuda, dlatego kupiłem Seata, jakość plastików kiepska, trzeszczą, super tapicerka,
~klukart
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Mam Tolka sprowadzonego z Niemiec, co pozwoliło zaoszczędzić trochę grosza, a i wyposażenie jest bogatsze niż oferowane u naszych dealerów.
~Jarek Pomorze (part II)
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu daję doskonale. Auto kupione w promocji rocznikowej po bardzo korzystnej cenie z darmowym pakietem ubezpieczeń. Nie ma konkurencji na rynku.
~wojciech@jaskula.eu
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Cena jaka by nie była zbyt wysoka, ale warto sprowadzić używany z Niemiec - przy niewielkim przebiegu do 50% wartość przy rocznym samochodzie.
~cezar@va.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za tę cenę spodziewałem się auta, w którym kultura pracy silnika nie będzie za dobra i że szybko pojawią się drobne usterki, ale tak sie nie stało.
~tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
"Kamienny" plastik na kokpicie imitujący karbon za te pieniądze? Dobrze że jest chociaż ciekawie ukształtowany. Mimo to zdecydowanie warto.
~LUKI
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Lekko ponad 80000zł to sporo,ale wyposażenie jest na prawde bogate.6xairbag,komputer,auto. klima,ESP-te gadżety pokazują,że auto jest dobrze wyposażone.
~Der
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Zapłaciłem za niego 68 000 PLN (wyprzedaż rocznika 2006), cena katalogowa mojego auta z lakierem metalik 85 380 PLN wiec sami policzcie.
~Leslaw85
Sedan 1.6 102KM 75kW
Używany był znacząco tańszy od Skody Octavia z tego samego rocznika i z praktycznie tym samym poziomem wyposażenia.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~Jedrek61
Sedan 1.6 102KM 75kW
Nie mam zastrzeżeń do jakości, uważam, że ten samochód wart jest ceny, którą aktualnie trzeba za niego zapłacić.