Lista ocen Seat Toledo III (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Tak jak w ocenie szczegółowej. Trzeci SEAT z myślą o kontynuacji. Gdybym miał zastrzeżenia, co do samochodu lub serwisu zmieniłbym go na co innego.
~Valdemar
Sedan 1.6 102KM 75kW
dobre niezawodne auto za rozsądne pieniądze, nie oklepane na drodze jak inne VW no i trzeba go polubić- futurystyczny tył pojazdu
~kks
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo dobrze się jeździ, ma wszystko co jest potrzebne do komfortowego użytkowania, wysoko postawił poprzeczkę dla następcy,
~krzysztofek_2
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo komfortowe i ekonomiczne auto. Rodzinne z wielkim bagażnikiem. Kształt nadwozia budzi mieszane uczucia mi sie podoba.
~klukart
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Prawdziwe rodzinne autko, rewelacyjny silnik (140KM i 6-cio biegowa skrzynia ). Jazda nim sprawia samą przyjemność. Polecam wszystkim.
~Zadowolony urzytkownik
Sedan 1.6 102KM 75kW
Samochod doberze sie prowadzi silnik mogl by byyc wiekszy ale w trasie rekompensuje sie o dziwo dobrą dynamiką:)
~cdi
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo mile zaskoczony. Poprzednio mialem Leona 110 KM - Toledo jest 2 klasy lepsze pod kazdym wzgledem!
~ms
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto jest inne niż się wszyscy spodziewali po nazwie Toledo. Z tego chyba powodu wizualnie nie każdemu się spodoba.
~Daniel
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Dobrze, ale zostało jeszcze trochę do poprawy, za duży udział księgowych przy projektowaniu elementów samochodu!
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~kri
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
ogólnie ok ale: zacinające się klamki, elektryka lusterek, tempomat, egr, - wg mnie mankamenty