Lista ocen Seat Toledo III (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto przestronne i nie zawodne dla rodziny. Wygodne i komfortowe. Poza tym o nie banalnym wyglądzie. Mało ich na naszych drogach i gdy mijam drugie takie tolego pojawia sie uśmiech zarówno u mnie jak i u drugiego własciela jest to bardzo miłe :)
~Jacek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetny, duży rodzinny samochód kupiłem za 63 tyś. Podobnej klasy samochody (z silnikiem diesla) innych producentów były sporo droższe. Jestem b. zadowolony ze swojego wyboru, ale dałem ocenę 4, bo zawsze mogłoby być lepiej. Pozdrawiam.
~olo
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
To już moje 2-ie Toledo i pewnie miałbym 3-ie gdyby nie to, że obecny model Toledo to zwykła OCHYDA!!! (rzecz gustu). Czekam do roku 2009 - wówczas ma wyjść nowy Seat o nazwie PROTECTO na płycie podłogowej Passata. To autko napewno będzie moje!!!
~diabeł
Sedan 1.6 102KM 75kW
chyba nie ma obecnie piękniejszego samochodu na rynku, byłem zdecydowany na 100% na golfa V ale przypadkowo znalazłem się w salonie seata i zachorowałem na to auto, postanowiłem dołożyć parę złotych i mieć cudnego toledo niż nijakiego golfa.
~mm
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
zadowolenie 200%, minus to paliwo, ale to juz indywidualny wybór, jak dla mnie do przeżycia;) ogólnie polecam jak najbardziej! wszyscy znajomi są zachwyceni ilością miejsca przód/tył dlatego nadaje sie bez dwóch zdań na auto rodzinne:) pozdrawiam mm
~Majtas
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Cieszę się z zakupu, długo szukałem dobrego egzemplarza w dobrej cenie i uważam, że się opłacało. Oprócz kosztów eksploatacji (plus zrobienie klocków i rozrządu zaraz po zakupie) nic nie trzeba było robić do tej pory.
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ten samochód po prostu mi się podoba i nie chodzi i wyłącznie o bryłę. Po prostu spełnia wszystkie moje oczekiwania: jest mocny, pakowny, dobrze wykonany, jak na razie bezawaryjny i tani w eksploatacji. Serdecznie polecam.
~PW
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo zróżnicowanie. Z jednej strony doskonały i chwalony silnik, fajna praca skrzyni i niezłe prowadzenie. Z drugiej jednak: kontrowersyjny design i kiepskie materiały wykończeniowe, które rażą swoją brzydotą.
~Głowa rodziny
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobre auto dla rodziny. Mocny silnik, dużo przestrzeni, ciekawa stylistyka, bogate wyposażenie (zarówno z kategorii bezpieczeńswo jak i komfort). Szczerze polecam, przy czym uważajcie na auta zagraniczne (mnóstwo rozbitków).
~marioo
Sedan 1.6 102KM 75kW
Oryginalny samochód - inny niż pozostałe, doskonały dla rodziny 2+2. Ludzie się pozytywnie oglądają. Połączenie stylu seata z potrzebą przestrzeni i funkcjonalności auta rodzinnego. No i ten kształt -można się zakochać