Lista ocen Seat Toledo III (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~diabeł
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem z tego auta bardzo ale to bardzo zadowolony, niektórzy mówią, że jest paskudne ale dla mnie najpiękniejsze. Dałem za niego w salonie 69 tyś w wersji superwagen (climatronic, pełna elektryka, esp) i nie żałuję. Pieniądze śmieszne, a mam komfort, niezawodność, świetne prowadzenie i coś innego niż golf czy octavia.
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto naprawde dobre i godne polecenia, poza paroma malymi wadami ma bardzo wiele zalet ktore sie docenia podczas urzytkowania. Wyglad zewnetrzny(jednym sie podoba innym nie) ale jest bardzo wyrazisty i podkresla charakter auta. Przy odpowiednim serwisowaniu mozna naprawde dlugo cieszc sie tym samochodem!
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak juz pisałem - rewelka. Po tym aucie widać ile producenci zarabiają na klientach. W cenniku średnio auto kosztowało przed wprowadzeniem wersji promocyjnej około 90 tys. zł., w promocji około 67 tys. zł. Za tą cenę dostajemy duże, z pełnym wyposażeniem, komfortowe auto. Brawo SEAT!!!
~diabeł
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dałem za niego w promocji 69 tyś zł, za te pieniądze mogłem mieć jedynie golfa V, octavie, jakąś alfę albo fiata, auto ma bardzo bogate wyposażenie prawie full, nie żałuję zakupu ani przez chwilę. Autko jest bardzo ładne, cieszy oko, a jazda nim daje mi dużo przyjemności
~LUKI
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo udane,pomysłowe,z kontrowersyjnie wyglądającym tyłem,który osobiście traktuje neutralnie.Świetny silnik,polecam podkręcenie w salonie od nowości.Bardzo elastyczny,dobre osiągi.W środku pełen komfort,dużo schowków,miejsca,dobre materiały,ergonomiczność na wysokim poziomie.
~Maciek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony póki co.Jakość materiałów jest troszkę poniżej moich oczekiwań(poprzednio miałem Lagune II i były lepsze tworzywa) natomiast spasowanie w porządku !!! Rewelacyjny silnik,skrzynia,zawieszenie.Troszke za bardzo się przechyla na zakrętach,ale poza tym bajka !
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
mało pali, wygodne, duży bagażnik, dobrze trzyma się drogi, rewelacyjnie wyposażone, wysokiej jakości lakier, nie ulega korozji, dynamiczny na wyższych obrotach, bardzo komfortowe podróże na dłuższych trasach dla kierowcy i pasażerów z przodu i z tyłu
~zylek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie jestem zadowolony z wyboru.Za rozsądne pieniądze nieźle wyposażony samochód, bez jakiś dyskwalifikujących problemów/błędów. Pakiet komfort to świetna sprawa. Silnik hałasuje ale za to chętnie współpracuje za czym nadąża zawieszenie i hamulce.
~RP
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie 100% satysfakcji z zakupu. Za bardzo rozsądne pieniądze (ok. 69 kpln) samochód z dużą ilością miejsca w środku i z bagażnikiem 500l, w pełni wyposażony (wersja Superwagen) i z oszczędnym, niezawodnym silnikiem 1,9 TDI. Do tej pory najlepszy samochód.
~mjareq
Sedan 1.6 102KM 75kW
Ogólnie rzecz biorąc samochód bardzo fajny, ma oczywiście swoje wady, ale plusów jest o wiele więcej. W moim przypadku kupując ten samochód miałem świadomość co kupuje i do czego będzie służyć. Jak na razie się nie zawiodłem, jestem bardzo zadowolony.