Lista ocen Seat Toledo III (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Umiarkowany
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak do tej pory jestem z tego auta bardzo zadowolony. Jest szybkie, pakowne, bezpieczne. Ma oryginalną stylistykę, dużo miejsca w środku i starą, dobrą technikę niemieckiego brata.
~Moby
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mimo kilku uwag powyżej, jestem zachwycony autkiem. Ideały raczej nie istnieją. Jest kilka elementów, które możnaby usprawnić, ale moja ocena ogólna jest wysoka.
~seaciak
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto rodzinne z ojcem o sportowym zacieciu. Dodam tu kiedys swoja ocene po 50.000km. Po 21.000km jestem wiecej niz zadowolony. Czy polecam zakup? Absolutnie i zdecydowanie: TAK!!!
~Jedrek61
Sedan 1.6 102KM 75kW
Auto mi się podoba, duże, wygodne, oryginalne. Kupiłem z przebiegiem 95.000 km. Instalacja gazowa PRINS zamontowana przy 37.000km. w Niemczech.
~Redis
Sedan 1.6 102KM 75kW
Fajny rodzinny samochód, wyróżnia się latwo go znaleźć na parkingu pod marketem :0 Wygodny ,praktyczny ,bezpieczny i w dobrej cenie !!! Tylko brać :0
~Jarek Pomorze part III
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kocham to autko i na razie nie ma konkurencji. Byc moze BMW albo Mercedes bylby lepszy, ale nie sadze, zebym sie kiedykolwiek skusil....
~m
Sedan 2.0 TDI DSG 140KM 103kW
Bardzo przyjemne auto,komfortowe,szybkie,w miarę przestrzenne,wygląda nowocześnie,fajna bryła nadwozia.Wersja Stylance full wypas nowy kosztował 120tyś.Polecam
~stena1966@gmail.com
Sedan 1.6 102KM 75kW
Zaskakująco dobrze się prowadzi. Trzyma się drogi jak przyklejony. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów dużo schowków. Climatronic działa cicho i bez problemów.
~albert
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie spodziewałe się tak dobrego wykonania przez seata zawsze myślałem że hiszpańskie auta są słabsze od niemieckich jednak jest odwrotnie
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~Umiarkowany
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie mogę powiedzieć, że uatko się sprawdza. Mało pali, jest pojemne, daje dużą frajdę z jazdy. Ponadto wyróżnia sie z tłumu aut i jest bardzo wygodne.