Lista ocen Seat Toledo III 2.0 FSI 150KM 110kW 2004-2009 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~J.O.
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
To pierwszy samochód gdzie pasażerowie z tyłu nie są w gorszej sytuacji niż pasażer z przodu/ na tylnej kanapie wygoda tylko dla 2 osób/. Po prostu, nogi mają opuszczone i siedzą wygodnie . Podłokietnik to inna bajka, planowali go chyba dla orangutana. Musiałbym mieć łokieć tam gdzie mam nadgarstek żeby wygodnie oprzeć na nim rekę.
~ms
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Zakres regulacji kierownicy mógłby być większy. Udane fotele także z tyłu, chociaż nie rozumię dlaczego tylko kierowca ma regulację podparcia lędźwiowego. Pasażer obok ma mieć gorzej?
~michals
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Bardzo dobre fotele z tyłu (dwa oddzielne z ustawianym pochyleniem) i z przodu głębokie regulowane z długim siedziskiem i dobrą tapicerką.
~inflator@o2.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Polecam wersję z navigacją. duży rkran jest super. Do tego sterowanie telefonem i radiem w kierownicy. Wygodny w uźyciu tempomat. Żadnych uwag
~tomasz
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Doskonałe fotele z przodu i z tyłu. Wygodna pozycja. Jeździłem po 300km bez wysiadania a nie jestem zawodowcem.
~seaciak
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Wszystko w zasiegu reki. Niemiecka precyzja + hiszpanski polot. Nie bedziesz potrzebowal instrukcji, aby cokolwiek znalezc.
~tirlik@vp.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Fotele przednie całkiem wygodne, intuicyjna obsługa, sterowanie w zasięgu kierującego
~MarekW
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Super siedzenia, mała kierownica, wygodne wsiadanie