Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (20)

3,7
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Szału nie ma. Miało być tanio i w miarę wygodnie i jest. Ale czy oszczędnie?
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Szukałem auta które będzie małe ekonomiczne lekko się prowadziło nie brałem skody pod uwagę. Byłem w salonie VW i wsiadłem do up! Przejechałem się... Moim zdaniem jest to najlepsze małe auto na rynku,po części jest to zasługa niewielkich gabarytów i rozstawu osi które jest takie jak w większych autach.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Autko zgrabne,niewielkie ale pojemne wewnątrz.Trochę za mały bagażnik,gdyby był przedłużony chociaż o 10 cm .To ma znaczenie w wypadku założenia LPG.Koło zapasowe nie mieści się w pozycji poziomej.Jeśli chodzi o prędkość,rozpędza się do prędkości jaką podaje producent(161km/h)wystarczy.Trochę trudniej się wyprzedza.Ogólnie niezłe ,idealne na dojazdy do pracy ze względu na niskie koszty spalania.
4,1
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Auto godne polecenia, auto kupione do określonych celów - dojazdy podmiejskie - i z tego zadania wywiązuje się doskonale. Tanie, zwinne, zwrotne. Wygląd nie ma dla mnie znaczenia.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Spalanie super, kultura pracy jednostki napędowej i komfort też, kilka niedociągnięć, np. brak światełka w bagażniku, czy przycisk kontroli 1 szyby od strony kierowcy (trzeba się wychylać, żeby odsunąć drugą). Zdecydowana przewaga zalet względem wad.
3,3
~jasiek21
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
za dużo usterek, serwis skody na duży minus, wnętrze brudzi się i wyciera, skrzynia zgrzyta,
~Slawomirus44
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Mimo trzech cylindrów jest cichy i ma małe wibracje. jest oszczędny i podobno prosty w konstrukcji. o trwałości nie mogę jeszcze się wypowiedzieć po takim przebiegu ale nie słyszałem złych opinii od innych. (Silnik)
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Samochód idealny do miasta, ekonomiczny, wszędzie się zmieści.
~Aro
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Auto oszczędne , do miasta super, detale do poprawy
Dziennik kosztów dla Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
5,7
6,7
~Rozz
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ogólnie jest ok poza: szyby to rysują się od patrzenia na nie, słyszysz każdy samochód dookoła (silnik jest ok wygluszony). Sprzęgło strzela przy zmianie biegów i ten typ tak ma. Reszta się okaże bo dopiero 4m mam citka
Skoda Citigo Hatchback 5d