Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (99) - Ergonomia

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał M.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Tutaj można mieć pare uwag. Mimo regulacji fotela we wszystkich płaszczyznach i regulacji kolumny kierownicy nie da się znaleźć optymalnej pozycji. Nienajlepsze podparcie pleców. Kierownica chodzi bardzo lekko (bardzo silne wspomaganie), ale już np. hamulec dość twardo. Duży skok ręcznego (wogóle dość spora "wajcha"). Sprzęgło bardzo lekko chodzi, ale ma bardzo duży skok (trzeba daleko sięgać w podłogę, a "bierze" wysoko). Przy takim sprzęgle...
~MARCIN
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo wygodna pozycja za kierownica. Intuicyjna obsluga. Mnostwo kieszeni (wersja comfort) i schowkow. Wygodne wsiadanie. Sporo praktycznych dodatkow. Duzy minus za brak podswietlenia schowka i miejsc z tylu. Jak na te klase, fotele dosc wygodne na dlugich trasach choc przez niektorych uznawane za zbyt twarde. Brakuje podporki pod ledzwie i podlokietnika. Do idiotycznie malego prawego lusterka mozna sie przyzwyczaic (na szczescie VW odchodzi...
~Loen
Hatchback 1.4 60KM 44kW
W środku wszystko dobrze rozmieszczone, intuicyjnie i na swoim miejscu. Dałem 2 za kształt bagażnika - niezwykle nieustawny. Niby 300 litrów a 2 walizki się nie zmieszczą, wózek dziecięcy trzeba na części rozebrać (zdjąć kółka) a i tak z wcisk. Powierzchnia na dole duża, ale pochylenie oparcia tylnej kanapy sprawia, że większe przedmioty jak walizki, wózek dziecięcy, małe szafki itp. nie mieszczą się.
~Franz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
W środku Fabia ma chyba najbrzydsze wnętrze jakie mają obecnie sprzedawane samochody, do tego fatalna jakość materiałów na obicia siedzeń. Mam wersję Comfort a i tak jakość obić siedzeń jest żenująca. Jednakże przy tej brzydocie jest funkcjonalna, wszystko jest tam gdzie być powinno, bez ekstrawagancji.
~paweł
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z tym nie ma problemu, przyciski przyjemne, światła nie wiedziałem na początku jak się włącza, wycieraczki odziwo nie wydają żadnego dzwięku mimo 35000km przypominam. Ładne z zewnątrz szczególnie kolor czarny po umyciu :)) Bagażnik ok. kanapy i siedzenia też, schowek nie jest zamykany na klucz.
~tomal@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
tu widac rękę fachowców z Volksburga, wszysko pod ręką i na miejscu, choć do estetyki plaskików można mieć zastrzeżenia (niestety tu widać że jest to najtańszy model rodziny VW), przełaczniki i przyciski dobrze rozmieszczone, kupiony dodatkowo podłokietnik wspaniale uzupełnie ergonomie miejsca kierowcy.
~PiotrGD
Hatchback 1.4 60KM 44kW
2-plaszczyznowa regulacja kierownicy pozwala zajac wygodna pozycje kierowcy. Fotele tez nei najgorsze Deska rodzielcza uporzadkowana odrobine ascetyczna - ale jest wszystko co do zycia potrzebne. Dobrze kupic pokrowce bo tapicerka zle sie czysci.
~Łyha
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ergonomia moim zdaniem na dosyć dobrym poziomie. Akurat w wersji Classic jest trochę malo schowków. Mialem okazję poszperać trochę w lepszej wersji i okazało się, że jest ich trochę wiecej niż mojej dlatego za całokształt daję 4.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 60KM 44kW
świetne fotele - mimo braku możliwości regulacji bardzo wygodne. A zdarzało się robić na raz 2000 km. Dla porównania w Vactrze po takim dystansie bolało mnie to i owo. reszta przycisków w porządku. więc raczej ocena bliżej 5 niż 4
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~Marcin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Wszyscy narzekają na ciemny środek mam wersje Elegance mam jasną tapicerkę aluminiowe klamki wszystko jest pod ręką Nie mam zastrzeżeń Seaty Audi i VW mają podobne deski ;) Wszystko pod ręką :)
Skoda Fabia I Hatchback