Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (129) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MMM
Hatchback 1.4 60KM 44kW
żarówki reflektorów przepalają się chyba nieco częściej niż powinny, poza tym był kłopot z wyciągnięciem fabrycznego radia (uszkodzony jeden zaczep). Ogólnie nie mam uczucia, że nękają mnie usterki.
~robert-GLIWICE
Hatchback 1.4 60KM 44kW
czasami prawa szyba sie opznia z opuszczaniem,klapa bagaznika po 4 latach sie glosno zamyka,pokrywa komory silnika trudnosci z otwieraniem i zamykaniem prawdopodobnie przez linke,nieszczelne drzwi
~Franz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z błahostek niewiele się zepsuło. Ukręciłem pokrętło kratki nawiewu, ale to raczej moja wina. Przepalone dwukrotnie żarówki H7, raz stopu. Dwukrotnie wymieniane łączniki stabilizatora.
~Przemek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Trochę psuje się elektryka. Denerwują przepalające się szybko żarówki, choć jest na to prosty sposób (wystarczy zwrócić się do serwisu). Ponadto delikatne elementy kratek nawiewu - łatwo je uszkodzić.
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 60KM 44kW
po prawie 100 000 ma prawo coś się dziać zwłaszcza w tej klasie. i dzieje się. zacina się ręczny, skrzypią drzwi, nie domyka się klapa od paliwa etc. denerwujące ale coś za coś - cena też była niższa
~Robert
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie mogę narzekać. Psuć lubi się czujnik świateł stop. Reszty nie zanotowałem. Żarówki standard - co parę lat jakaś siądzie. Nie jeżdżę dużo, ale cały czas na światłach.
~samniewiemkto
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Wymiana chyba wszystkich czujników, jakie były zamontowane w tym aucie. Fatalna żywotność zawieszenia. Awaria mechanizmu elektrycznych szyb od strony kierowcy.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jakiś plastik odpadł na gwarancji - nie było problemów z wymianą. Wskaźnik poziomu paliwa ma swoją specyfikę - trzeba się przyzwyczaić. Ostatnio zwariował chyba wskaźnik temperatury.
~Szoferak
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Gdyby nie problemy z czujnikiem skrętu i słabą jakością łożysk piast kół przednich (do tej pory wymieniłem już pięć razy piasty przednie) niezawodność oceniłbym na 5 z plusem
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~arti
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Padł czujnik temperatury, połamał się termostat i padła kontrolka oleju. Mam chyba wyciek płynu z chłodnicy, ale jestem na etapie obserwacji przed wizytą w ASO.
Skoda Fabia I Hatchback