Lista ocen Skoda Fabia I Kombi (228) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirilan@wp.pl
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
zapłaciłem 40tys złotych wyjechałem z salonu, na skrzyżowaniu zaciągam ręczny i plastikowa osłona dźwigni została mi w ręce. Jadę do serwisu (tragedia w polmozbycie olsztyńskim) a tam typowy prl-owski fusiol mówi, bo sie tak nie ciągnie.. i se poszedł rekord świata !!!
~marco2010polo@onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Tutaj słowa godne pochwały, żadnej awarii unieruchamiającej auto, wymieniane tylko elementy eksploatacyjne m.in. 2x pasek rozrządu, łożyska kół, cewki, poza tym świece, olej, filtry, hamulce, el. zawieszenia zgodnie wymaganiami w książce serwisowej.
~Radek
Kombi 1.4 60KM 44kW
trzeszczą plastiki miernej jakości, szybka w desce , drżą szyby zwłaszcza po otwarciu, głośniki w drzwiach należy dokręcać co 10 tys km, skrzypi tylna półka, zawieszenie jęczy na każdej dziurze, szyby podatne na zarysowania podobnie jak lakier
~bos
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
kłopoty z centralnym zamkiem , najpierw po miesiącu nie dało się zamknąć wozu jakaś krancówka a teraz nie dało się otworzyć prawdopodobnie uszkodzony sterownik centralnego zamka i siłowniki nie wiem dokładnie bo coś mi tam wymontowali i wzieli do ekspertyzy
~Łukasz
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto kupiłem z przebiegiem 154tys.km, z książką serwisową, z wiadomego źródła. Obecnie przejechane ponad 172tys km. Oprócz wymiany eksploatacyjnej filtrów, oleju nic sie nie dzieje, na przeglądzie nie stwierdzono usterek.
~Artur75
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Po 160 tysiach zawsze jest cos do zrobienia. Ja wymieniłem łozyska w kolumnach łaczniki sonde przed kat. Wszystkie gumy w zawieszeniu i jakies pierdolki jak czujnik stopu skrecenie weżyka spryskiwaczy tylnej szyby
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód dla cierpliwych i wyrozumiałych. Skrzypiące plastiki, piszczący nawiew, szybko śniedziejące kable (w tym od anteny) i psująca się w losowych momentach elektryka to standard. Na szczęście tani w naprawie..
~C-driver
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
kompletnie nic mi nie nawaliło, oddawałem w rozliczeniu Yarisa i pracownicy Skody się dziwili że zamieniam siekierkę na kijek ale tu i tu nie miałem żadnych niespodzianek i ze swojego punktu widzenia oceniam te dwa samochody podobnie.
~motomaniak
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
W sumie może być.Jeszcze mnie nie zawiodła.No może oprucz tego jak jechałem do Angli w Niemczech musiałem smarować łożyska tylnej osi bo mi się nie chciało wymienić jak mi zaczęły chuczeć .To było przy 114000km.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi
5,7
7,2
8,9
9,1
~waldemar@scieslicki.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
Auto ogólnie mało usterkowe ale:po około 20000km, uszkodzony został wtrysk paliwa,wyłącznik krańcowy w drzwiach kierowcy, nieszczelnosć w układzie chłodzenia. Po 30000 km uszkodzeniu uległ czujnik temperatury chłodzenia.
Skoda Fabia I Kombi