Lista ocen Skoda Fabia I (1153) - Całokształt

Na liście zabraknie 940 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radoslawrudecki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
bardzo dobry samochod dla osoby ktora nie potrzebuje jezdzic bardzo szybko - ale da sie rowniez nim jezdzic naprawde szybko - jezdzilem i 170 na katowickiej. bardzo dobry komputer pokladowy w porownaniu np z fordowskim (tym jezdze sluzbowo). bardzo dobre oswietlenie drogi. kierowca moze zamknac szyby pasazerow za pomoca jednego klikniecia a nie musi trzymac przycisku tak jak w fordzie. Dodatkowo domykanie okien po zamknieciu alarmem.
~jaceu@interia .pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Nie ma się oszukiwać ,za cenę 35000zł nie kupiłbym nic lepszego,FIAT za taką wersję jak skoda -37000zł goły i wesoły.Generalna zasada raczej unikać serwisów ,ceny duże -np łańcuszek rozrządu w sklepie 65zł,u dilera 95-105zł to samo tłumnik 3-krotne przebicie u dilera.To samo dotyczy napraw jeżeli ma się znajomego mechanika polecam naprawy u niego ,ceny niższe o połowę.Brak oświetlenia w bagażniku w tej wersji może pierdułka ,ale utrudniająca...
~Roman
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Dobry jak na razie nie zawodny samochód, bardzo dobre hamulce - naprawdę, serwis - Kraków Zakopianka - dobry na 4 /gdzieś może jest na 5/ bez uwag dużo informacji o samochodzie, co wykonuja co będą robić /telefon, termin, określony czas i wykonują - 0 uwag do serwisu/. Ogóln aocena samochodu na 4,00 bynajmniejk widać zmiany w Skodzie na lepsze modele znam 100, 120, Faworitke, Felicje a teraz Fabię są widoczne zmiany na lepsze i oby tak dalej.
~robert
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Dobre auto do pracy i codziennej eksploatacji, założyłem gaz dla ograniczenia kosztów, jeździ dobrze ale następny kupię diesel. Oceniam dobrze to auto chociaż wrażliwe jest na kiepskie drogi w naszym kraju. Idealne na wypady i długie trasy ze względu że to kombi mało pali i potrafi jechać stałą prędkością 160-170 km/h spala około 10 l gazu. Widać jednak że można polepszyć jakość niektórych detali ale racze dlatego że nie oszczędzam auta.
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Małe kombi sprawia że można również przewieźć coś większego. Generalnie nie jest to wielkie auto ale bardzo pakowne. Jego silnik sprawia że podróże są bardzo tanie a auto mimo niedużej mocy naprawdę dynamicznie i ochoczo przyspiesza. Odpala nawet w duże mrozy. Jak dla mnie naprawdę wygodne siedzenia przednie ( mam 190 cm wzrostu ) i nigdy jeszcze nie wysiadłem z auta z bólem pleców ( nawet po przejechaniu całej polski )
~Michael1989
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Myśle że Fabia to propozycja dla osób ceniących sobie szybkie przemieszczanie się po mieście bo raczej na długie trasy to auto słabo się nadaje w moim odczuciu ze względu na mało wygodne fotele na przykład. Napewno sporą zaletą są przystępne ceny części zamiennych nawet tych oryginalnych oraz bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne a trochę denerwują drobne usterki czy słaba widoczność. Ogólnie tak na 4 z małym minusem ;)
~2241916
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Za tą cenę fantastycze autko :) Ma duszę, co nie zawsze jest na plus w przypadku samochodu. Co ciekawe, poprzednia Skoda - Favorit również miała swoje pomysły na życie, ale zostałem wtedy przy tej marce. Nie licząc wymienionych usterek, auto sprawuje się względnie niezawodnie, a w prowadzeniu jest bardzo przyjemne :) Jestem zmuszony kupić coś większego, ale FABIA ZOSTAJE W RODZINIE - stanie się autem żony...
~sponton maxi
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
moja ślubna kupiła bo jej mechanik doradził przesiadke z seicento , teraz juz wiemy dlaczego -bedzie nial stałą klientke :(......reszta do brzydkie plastiki i tapicerka , i o dziwo drogie czesci zamienne sygnowane przez VW , które trzeba czesto wymienia ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,poczciwy SEJ był mniej kłopotliwym wynalazkiem ,jesli ilosc awari wkrotce sie niezmniejszy to zakoczymy przygode z MLADA BOLESLAV :(((((
~Mikołaj
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W mojej rodzinie Skody były od lat (105s, Felicja i teraz Fabia). Następnej już nie będzie. Nowe auto sprawowało się dobrze, a drobne usterki naprawiane były w ramach gwarancji. Jednak samochód w wieku 3-4 lat powinien być niezawodny, zwłaszcza jeśli stosuję się wszelkie zalecenia producenta co do serwisu. Przebieg 90 tys km niczego nie usprawiedwia. Współczesne pojazdy są wtedy tylko dotarte. Ale nie czeskie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~M>
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo wygodne auto do miasta i niezbyt dalekich podrozy. Wielki bagaznik (chociaz zepsuty przez klape bagaznika) pozwala duzo zaladowac. W przypadku fotelikow na tylnych siedzeniach robi sie ciasny. Dobry silnik i skrzynia, niezle zawieszenie. Ceny czesci do przezycia, szczegolnie ze nie wymaga specjalnych zabiegow. Silnik 1.4 srednio nadaje sie do jazdy trasie - powyzej 100 - 110, wyprzedzanie robie sie klopotliwe (brak mocy)