Lista ocen Skoda Fabia I (330)

~fenrir
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Silnik o niewielkiej mocy ale do jazdy miejskiej wystarcza. Trudno oczekiwać po takim silniczku szczególnych wrażeń. Wadą jest trochę nieprzyjemny dzwięk silnika. (Silnik)
~0591kamil@wp.pl
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
to naprawde jest dobre auto i co najwazniejsze dobrze wyposarzone i nie psujace sie (jeszcze :-))
3,6
~jojo42
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Auto ekonomiczne dla dwójki osób jeżdżących spokojnie i z prędkościami do 110 km/h.
3,6
~maximus
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Auto ma 500km przebiegu , Silnik do miasta ok. , na trasie jeszcze nie sprawdzałem. Słychac że to 3 cylindry ale jakoś mi to nie przeszkadza. Jak sie wdepnie to nawet nieźle przyspiesza. (Silnik)
~delta20
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
nawet na 5 biegu przy predkości 60 na godzine skoda przyśpiesza bez problemu nie dusząc sie (Silnik)
3,1
~Rzywwy@interia.pl
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Ogolnie nic specjalnego- kilka rzeczy denerwuje- kilka(ale mniej) przyjemnie zaskakuje.Obiecywanego przez producenta zuzycia paliwa nie stwierdzono:) ale moze to przez to ze silnik musial sie docierac przez 1500 km-mam nadzieje
3,7
~aaa
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Na silnik nie można narzekać, narażony do duże obciążenia (bardzo częsta jazda po autostradzie na długich odcinkach) nie oszczędzany nigdy nie odmówił posłuszeństwa, co spotkało się z moim pozytywnym zaskoczeniem. (Silnik)
~greg
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
niezawodne i sympatyczne autko. pewności dodaje świadomość, ile rzeczy pod maską ma symbol vw.
~vader477@wp.pl
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
mam ja dopiero od niecalych dwoch miesiecy ale jak dotad nie moge nazekac po 3000 tys kilometrow wymienilem olej w serwisie moglo byc troszke taniej to moja druga skoda w zyciu pierwsza byla favoritka na ktora nie nazekalem mam nadzieje ze fabia tez bedzie mnie wozic bezawaryjnie jeszcze jedno bardzo jestem zadowolony z serwisu profesjonalna obsluga po tym co przezylem z fiatem roznica piorunujaca!!!

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~fif
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
dobrze dla samotnej osoby, z przeciętnym portfelem