Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010 (4) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mój model STYLE był drogi sam w sobie (coś pod 55 tys. zł. po 10% upuście), za sprawą drogiego oryginalnego wyposażenia (wersja silnikowa, alufelgi, kilma, czujniki parkowania, elektryka, zestaw audio) stąd może kilka upierdliwych drobiazgów obniża moją subiektywną ocenę stosunku jakości do ceny, ale też może w tańszych wersjach wyposażenia wypadło by to lepiej. Miałem okazję pojeździć konkurentką Fabii II - nową Toyotą Yaris 1,4 i chyba...
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
auto z najmocniejszym TDi, w bardzo dobrej wersji wyposażenia +dodatki kosztowało ponad 63 tys. podstawa to 40 tys. Te 63 to jest dość sporo, jak na fabię, ale za bonusy trzeba zapłacić. mogłoby być z 5 tys taniej. lecz generalnie auto jest bardzo dobrze zrobione i chyba warte swojej ceny.
~cosmos
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
No cóż, o cenie Fabii II 1.9TDI Sport ciężko powiedzieć, żeby była atrakcyjna. Myślę, jednak, że to co otrzymujemy w zamian gwarantuje spory uśmiech na twarzy już po wyjechaniu z salonu :).
~KPF
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
nowy model + silnik TDI + wyposażenie = cenie (jest do zaakceptowania)
Skoda Fabia II Hatchback