Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting (50)

3,8
~Michał G
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Zasadniczo bardzo ładne i oszczędne auto. Oceniam je z perspektywy 8 lat użytkowania więc jest co czytać :)
3,7
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto bez wodotrysków, ekonomiczne, tanie w naprawie, aczkolwiek zachwyca bezawaryjnością. Przestrzeń i jakość wykonania plastików o niebo lepsze niż w następczyni Fabii III.
3,5
~Rafał S.
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Całkiem fajne auto. wygodne dla rodziny 2+2. Duży bagażnik. Silnik nie tak oszczędny jak deklaruje producent. Trochę awarii osprzętu silnika. Jakbym szukał auta dla żony to pewnie poważnie poszukałbym czegoś podobnego. Tym bardziej że łątwo można podnieść moc silnika.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
niezły samochód za rozsądne pieniądze - w tej klasie nic lepszego nie znalazłem. Cudów nie ma, ale ich nie oczekiwałem, poważnych mankamentów też nie, więc na chwilę obecną jestem po prostu zadowolony.
4,1
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto bardzo dobre dla ludzi którzy nie mają wyśrubowanych ambicji co do osiągów oraz aspektów wizualnych samochodu ( zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ). Jest to świetne auto dla rodzin z dziećmi, gdzie najbardziej liczy się funkcjonalość, niskie koszty zakupu, koszty utzrymania, apetyt na paliwo jak i obszerna kabina dla pasażerów oraz bardzo duży bagażnik bagażnik. Auto dla niewymagających odbiorców szukających taniego auta które ma...
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo przyzwoite autko za w miarę rozsądną cenę. Kombiak w sam raz dla rodziny 2+2. Spory bagażnik, sporo miejsca w środku. Ergonomia na najwyższym poziomie, silnik niezniszczalny. Brakuje 6-go biegu. Niestety bardzo słabe wyciszenie, przy wyższych prędkościach jest po prostu za głośno.
~Oscar
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony - poza miękkością zawieszenia, którą można skorygować - nie mam zastrzeżeń. Dużym atutem mojej wersji jest bardzo dynamiczny silnik spięty ze skrzynią DSG - to naprawdę zupełnie inna jakość jazdy, zarówno w korku jak i na trasie. Fabia to aktualnie najtańsze auto koncernu VAG z tą skrzynią. Polecam.
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
z czystym sumieniem mogę polecić ten samochód. Jeżeli nie zależy komuś na wyjątkowym wyglądzie lub osiągach to jest to naprawdę dobre auto.
~TMG
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W tej cenie 51500zł za samochód kombi z dużym jak na tę klasę bagażnikiem i z niemalże kompletnym wyposażeniem nic lepszego się nie kupi. wersja. style + pakiwty JOY i PLAY, fabryczny alarm, maxidot, pakiet schowków, zmienny okres między przeglądami. Polecam dopłacić 500 zł za zmienny okres między przeglądami bo mam zrobione 12tyś a komputer pokazuje że do przeglądu mam jeszcze 16 800km.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi Facelifting
3,7
~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Silnik bardzo przyzwoity. Kultura pracy dobra. Nie jest zbyt elastyczny - wiadomo mała pojemność. Żeby ostro przyspieszyć trzeba czasem zredukować obroty. Ale ogólnie nie narzekam - nie po to kupiłem tą wersję żeby się ścigać. Jeździłem jakiś czas Fabią dieslem z tego samego rocznika i wniosek był jeden: wole benzynę. (Silnik)
Skoda Fabia II Kombi Facelifting