Lista ocen Skoda Fabia II (9)

~Rafał S.
Skoda Fabia II
Całkiem fajne auto. wygodne dla rodziny 2+2. Duży bagażnik. Silnik nie tak oszczędny jak deklaruje producent. Trochę awarii osprzętu silnika. Jakbym szukał auta dla żony to pewnie poważnie poszukałbym czegoś podobnego. Tym bardziej że łątwo można podnieść moc silnika.
~Paweł
Skoda Fabia II
Auto bardzo dobre dla ludzi którzy nie mają wyśrubowanych ambicji co do osiągów oraz aspektów wizualnych samochodu ( zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ). Jest to świetne auto dla rodzin z dziećmi, gdzie najbardziej liczy się funkcjonalość, niskie koszty zakupu, koszty utzrymania, apetyt na paliwo jak i obszerna kabina dla pasażerów oraz bardzo duży bagażnik bagażnik. Auto dla niewymagających odbiorców szukających taniego auta które ma...
~psawik
Skoda Fabia II
Auto bez szału, ale w miare niezawodne. Taki samochód do jeżdżenia. Spodziewałem się tylko mniejszego spalania. W tej cenie to najlepszy wybór jeśli chce się mieć auto bez niespodzianek, bezwypadkowe auto z nieprzekręconym licznikiem.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
5,5
6,9
7,9
~Użytkownik Fabii
Skoda Fabia II
Całkiem fajne autko, silnik daje możliwości sprawnego przemieszczania się na trasie i jest oszczędny. Polecam w wersji co najmniej Style, bo dożo lepiej się prezentuje zwłaszcza na kołach 15.
~bulldog
Skoda Fabia II
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Silnik w porównaniu do 1.9 tdi pracuje bardzo cicho.I jest bardzo elastyczny.Nie ma wyraźnej turbo dziury,zbiera się od 1500 obrotów . (Silnik)
~Aijkia
Skoda Fabia II
to całkiem niezłe auto, nie do zdarcia. zero problemów przez 100tys km, użytkowany służbowo na długich trasach z prędkościami autostradowymi, nie oszczędzałem tego auta, a jemu widocznie to odpowiadało
~wyzli
Skoda Fabia II
fajne male autko, daje rade po miescie i na trasie! kupione dla zony do dowozenia dzieci do szkoly/przedszkola. ogolnie polecam, na pewno lepszy wybor niz Polo, jezeli chce sie kogos wozic z tylu.
~autopasje
Skoda Fabia II
Kupiłem samochód NOWY i po roku zaczęły mi się blokować PASY BEZPIECZEŃSTWA. Żeby zapiąć pas trzeba było mieć 2 minuty dodatkowe... Na pas od skody czekałem 3 lata po 3 latach zadzwoniłem i mi powiedzieli że pas powinien za około pół roku dojść... no ale w końcu doszedł. Po kolejnym roku użytkowania samochód zaczął wchodzić na za wysokie obroty klima odgrzybiana co roku itp ale wali od niej jak na wsi od nawozu ! w serwisie robione było nowe...
~Bartek
Skoda Fabia II
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Samochód mimo małego silnika dobrze sobie daje radę na trasie. brak poważnych usterek. (Stosunek jakość/cena)