Lista ocen Skoda Fabia II (243) - Silnik

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik Fabii
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto super \"ciągnie\" (jak na 1.6) od 1800 do 2800 obrotów. Mimo, iż producent podaje max moment od 1500, to przy tych obrotach, aż do wspomnianych wyżej 1800 auto ledwo jedzie.
~grzesiek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
To co najbardziej zaskakuje to silnik.Pracuje bardzo cicho jest niezwykle elastyczny i żwawy, wyprzedzanie to czysta przyjemność. Przy normalnej jeździe w kabinie go nie słychać.
~Michał
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Silnik pozwala na spokojną i dość szybką jazdę na trasie, jednak wyprzedzanie bywa czasem mocno stresujące. Jak na jazdę po mieście całkowicie wystarczający i zadowalający.
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Silnik w porównaniu do 1.9 tdi pracuje bardzo cicho.I jest bardzo elastyczny.Nie ma wyraźnej turbo dziury,zbiera się od 1500 obrotów .
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Silnik 1,4TDI, 70KM. Zbiera się nieźle (zdecydowanie lepiej niż 1,9SDI) ale słychać że to 3 cylindry, jest głośny i warczy jak mały traktorek. 1,9TDI to zdecydowanie lepszy wybór.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Głośny od 120km, w mieście rakieta. Ładnie radzi sobie z LPG. To auto typowo miejskie, jest tam b.dynamiczne, jak dla mnie słabe przyspieszenie na trasie.
~Tomasz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Szału nie ma z dynamiką. Moc silnika taka jest a nie inna. Biorąc pod uwagę, że silnik dobrze współdziała z LPG zdecydowałem się na ten model.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Silnik bardzo ekonomiczny i chętnie przyjmuje gaz, ale zdecydowanie za słaby, a przez to trzeba go wysoko kręcić, co przekłada się na hałas.
~Lapa
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Elastyczny. Trochę warkotliwy, ale dźwięk nie jest nieprzyjemny. W 3 osoby i z pełnym załadunkiem wersja 105 km bez problemu śmiga autostradami.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ewkonin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Silnik hałasuje. Mój stuka przez paredziesiąt sekund po odpaleniu, taki kupiłem ale widzę zę to wina regulatorów więc nic z tym nie robię na razie.