Lista ocen Skoda Fabia II (26)

~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Świetne auto dla młodej rodziny. Dynamiczne, oszczędne, pakowne, tanie. Najlepszy z możliwych wyborów na rynku
2,5
~A.D
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Od 2010 roku jeżdżę tym samochodem . Jedyną zaleta tego samochodu jest jego cena. Samochód jest dobry dla dziadków którzy podjada do kościoła czy po mleko do sklepu. No stop coś się urywa, wyciera, odpada, trzeszczy. Kultowe już dla Skody detale ,które upszykszają życie. Jeśli ktoś lekko bądź znacząco przygłuchy chce kupić samochód ,który jest N1 w Polsce ( jesteśmy dziwnym narodem) a wszystko inne NIE jest ważne to SKODA jest własnie dla...
~Gigant
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo cichy, spalanie podobne jak silniki 1.6. Ciągnie od samego dołu potem jest już tylko słabiej (powyżej 120 km/h) no ale to tylko 1.2 (Silnik)
4,1
~lubliner
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mocny, wystarczający do rozsądnej jazdy. Z kompletem pasażerów wyraźnie słabszy. (Silnik)
3,6
~Maniek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Trudno znależć lepszy samochód za takie chyba jednak nie za duże pieniądze
3,8
~TESTER
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Witam, jestem w posiadaniu FABII 1.2 TSI 105 km od jakiś 20 tyś. km.( auto służbowe, hatchback). Wykończenie w środku na miarę auta za 30 tys, fotele niczym kanapa w salonie, wszędzie plastiki.Kierownica z dość dużym wspomaganiem, zawieszenie w miarę komfortowe.Przy mocnych wiatrach potrafi zmienić pas na autostradzie bez skręcania kierownicą. Po 50 tys bez większych problemów,regularne przeglądy i tyle. Jedynie trzeba uważać na kable... (Silnik)
~optymista
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jestem zadowolony, jeżeli ktoś potrzebuje w miarę dobre i ekonomiczne autko to polecam.
~ToJanek
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam, idealny dla rodziny z dzieckiem i psem. Duży plus za pojemny bagażnik, spalanie w trasie ok 5,5 l/ 100km. Tanie części. Przy 170 tys. Nie widac żadnych oznak zmęczenia silnika.
~podróżnik
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Trochę brakuje 6, Piątka już od 60 km/h bez problemu, wsteczny do poprawki (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
1,6
~?
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto jest tak kłopotliwe że brak słów awaria za awarią jak mam gdzieś w trasę tym CZYMS ( bo to nie auto auto jeździ czasami zaznaczam czasami nawali a to GrGrGr ) pojechać dostaje białej gorączki jak coś takiego może być sprzedawane i dlaczego tylko Polacy i Czesi to kupują Czesi wiadomo bo to ich ale do jasnej dlaczego my Polacy sam się zastanawiam co mnie pokusiło żeby tak zmarnować pieniądze .