Lista ocen Skoda Fabia II (24)

~Juuurek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie duże żwawe autko wszędzie się zmieści nie ma problemu z parkowaniem. Ekonomiczne tanie w utrzymaniu nie wymagające dużego w kładu finansowego przy naprawach nawet w ASO.
~Jakub
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
autko super jestem zadowolony,ale........drogie sa przeglady w serwisie i krótka gwarancja konkurencja proponuje lepsze warunki.ogólnie ok
~s?u?bowy
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Samoch?d do codziennego u?ytku, jest samochodem s?u?bowym. Sprawuje si? bardzo dobrze jeszcze nigdy nie zawi?d?. Eksploatowany intensywnie, oko?o 250km codziennie
~sam@free.ngo.pl
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
sprawdzona maszyna. troche głośno powyżej 3300 bardzo elastyczny. długie biegi - ciekawy efekt ruszania ze świateł... (jak automat). (Silnik)
3,2
~cx77
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest to wersja kombi więc bagażnik jest. Miejsce z tyłu tylko dla dzieci. Deska ze strasznych materiałów. Strasznie śmierdzi w nowym aucie, trudno się pozbyć tego zapachu (plastiku?)
4,1
~Alex
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo oszczędne, dobry niezawodny silnik (olej wraz z wszystkimi filtrami wymieniałem co 12 tys. km). Przez ponad 6 lat użytkowania problem był tylko z wentylatorem (w końcu wymieniłem) i kilka razy zawieszenie przednie - głównie łączniki stabilizatora, czasem przegub. Mogłoby mieć większy bagażnik, ale nie ma co narzekać w tym segmencie. Ogólnie nigdy nie zawiodło, więc polecam.
~darek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam obiektywnie patrzac na autko stwierdzam ze rewelka, silnik dosc glosny ale bardzo oszczedny polska niemcy I powrot tego samego dnia 1400 km predkosc ,130 do 150 spalanie wyszlo 4.9 auto rywalizuje z paskami 140 konnymi zlego slowa nie moge pwoiedziec a ze znaczek czy firma to mi to lata co inni mysla. myslacy ludzie wiedza w czym rzecz. pozdrawiam
~baronmokotowa
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Po prostu VW 1.9 tdi na pompowtryskiwaczach. Jak do tego auta i przy tym sotsunku masy do KM i Nm -jest bardzo dobrze! (Silnik)
2,9
~Karaś
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto w mieście spala do 7 l/100km. W chłodne dni przy dynamicznej jeździe do 8l. Autostrada przy 140 km/h około 6-6,5l w zależności od wiatru. Minimalnie ok 5l na trasie przy jeździe 110 km/h. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Nody
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo pojemne kombi, dobry silnik, niezawodne, ale można by je lepiej wyciszyć