Lista ocen Skoda Fabia II (63)

3,4
~LR_Bruce
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Tanie w zakupie i w utrzymaniu nieproblematyczne auto miejskie. To jest jego niewątpliwy atut. Jeśli kierujemy się przy wyborze samochodu właśnie tą kategorią (tanie, bezawaryjne i do miasta) to Fabia II 1.4 16V jest dobrym wyborem. Jeśli bierzemy pod uwagę również inne czynniki to wtedy lepiej rozejrzeć się za czymś innym. Przez 4 lata posiadałem to auto (kupiłem je nowe w polskim salonie) i w sumie z radością je sprzedałem w momencie, w...
4,1
~MAC
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Doskonałe auto do jazdy po mieście ale na trasy nie za bardzo się nadaje chociaż ostatnio zrobiłem ciurkiem 1600 km i dało rade.
~tytusr
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
86 KM, czuje sie jakby bylo ich znacznie mniej. Auto na 5 biegu bardzo slabo przyspiesza, 2 bieg anemiczny. Oleju wogole za to nie zuzywa i ladnie pracuje. Ladny dzwiek i rowno. Zuzycie paliwa - bardzo dobre w trasie, miasto i autostrada do przezycia wzglednie (Silnik)
~B.J.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Auto niezbyt ładne z zewnątrz i wewnątrz co najwyżej poprawna sylwetka.Słabo wyposażone seryjnie .Nawet w kombi tylko 430 l.bagażnik.Z dodatkowym wyposażeniem i silnikiem benzynowym 85km.cena prawie 50 000 to jest za drogie.Tańsze z silnikami 1.2 jest za słabe.Uważam że jest przereklamowane.I dodatkowa opłata za zapalniczkę ,koło zapasowe i chrom w dolnej części atrapy chłodnicy to lekka przesada.
~Manuel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Generalnie jest to dobre auto, dla niewielkiej rodziny, albo do codziennych dojazdów do pracy.
3,3
~zawiedzony
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Przereklamowany samochód. Dziwię się wszyskim testom opublikowanych w prasie zachwycających się tym samochodem. Wykończenie samochodu to jakieś nieporozumienie, plaskyki ochydne twarde - chyba produkują je w Chinach. Gdzie są te samochody, które były brane do testów przez ekspertów?. Chyba uwierzę w artykuły sponsorowane.
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Simply Clever-przemyślane autko dla małej rodziny. Praktyczne do bólu. Tanie plastiki w środku to plus zwłaszcza przy przewożeniu dzieci.
~junior
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
kombi to najlepszy wybor ogrom miejsca jak na te klase slunna niezawodnosc vw
~Zbyszek T
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Fajne aut(k)o. Dla rodziny za małe, wnętrze dość wąskie, bagażnik nieduży, skrzynia krótko zestopniowana. Poza tym same plusy. Ekonomiczne, niezawodne. Kupiłem nowy samochód w salonie, z kalkulacji, że będę nim jeździł przez 10 lat i to jest dużo taniej niż co 2 lata zmieniać auto na inne używane. Teraz mam 75000 km i nie żałuję.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~ewkonin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Żaden szał ale w tym przedziale cenowym nie spodziewałem się niczego lepszego. Mogłem kupić opla zafirę, scenica ale stwierdziłem że skoda będzie odpowiednia, tym bardziej że kupiłem dość dobrze wyposażony model. Jeśli chodzi o spalanie to wczoraj zrobiłem doświadczenie i zrobiłem trasę ok 200km. Upalny dzień wiec klima w jedną stronę  chodziła. Jechałem przepisowo do Poznania (100km), normalnie przyspieszając i spalanie wyszło 5.9/100,...