Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW 2014-2018 (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Średnio 8l/100 km lpg przy 50/50 miasto/trasa. Jakbym jechał do 90 km/h na normalnej polskiej niezakorkowanej drodze gdzie średnia prędkość około 60 km/h to 6 l/100 km jest jak najbardziej realne. Auto super a wręcz idealne do miasta i tras podmiejskich. 2h spędzone na autostradzie przy predkosci 140 km/h nie są problemem aczkolwiek tutaj wole wsiąść do weterana 530d z uwagi na niskie obroty przy wyższych predkosciach. Skodilak jest super,...
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Autko ma dwa lata i tylko leję paliwo i płyn do spryskiwaczy. Przeglądy mam póki co gratis. Przegląd do 30kkm, a rozrząd dopiero chyba po jakiś 160kkm więc zdąże wymienić autko. Rewelka.
~skodziar
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z auta. Jeżdżę generalnie sam na długich trasach. Auto dobrze sprawdza się w mieście i na trasie. Polecam. Minimalne spalanie lpg to 4,5 l/100 km jadąc na trasie, za tirem ;)
~Tymek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
co roku dolewka 0,5 litra oleju oraz wymiana dywaniku kierowcy i wycieraczek. Poza tym paliwo i płyn do spryskiwaczy i nic więcej :)
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Nie wiem - Służbowe. Nic się nie zepsuło - poza spaloną żarówką od dziennych świateł.
~Taxi - Kamil
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Przeglądy w przystępnej cenie. Trzeba najlepiej samemu kupować filtry i olej do ASO.
~MICHAŁ
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Pakiet przeglądów na 4 lata w cenie, niskie spalanie i przystępna cena serwisu.
~adam
spalanie lpg na poziome 6 litrow jezdzac ok 70 do 90 na godz
~Wojciech W-WA
Jedno z najtańszych aut - zakup - utrzymanie
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
6,7
~Jarek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Części są tanie, obsługa też.
Skoda Fabia III Hatchback