Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW 2014-2018 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Mam 187cm wzrostu i ....nie mam na co narzekać. Po prostu wygodnie. Nogi o nic nie haczą, nie ma ucisków w udo, czy kolano. Kilka razy byłem pasażerem z przodu - tez ok. Z tyłu trójka dzieci. Dwa foteliki i jedno bez. Mieszczą się...ale czekają kiedy kupie Kodiaqa :) Foteliki same w sobie są szerokie i twarde - gdyby każde dziecko miało już 150cm to byłoby ok bez tych fotelików.
~Power
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Jest naprawdę dobrze. Czuć te kilka centymetrów więcej na szerokość na przednich fotelach(prawie jak kompakt). Z tyłu - to samo co w poprzednim modelu(mam 3 dzieci także nie raz sprawdzałem...)
~Jarek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Samochód nawet w HB jest duży w porównaniu do samochodów w tej samej klasie. Można spokojnie podróżować w 4 osoby.
~Tymek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera sporo miejsca, z tyłu jest ok dla trójki dzieci, ale pod warunkiem, że nie przekraczają 9 lat.
~Taxi - Kamil
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
W pełni wystarczająca dla 4 osób. Jak jadę w 5 osób to już słabo, na dalsze trasy męczarnia.
~MICHAŁ
Jak pisałem wszcześniej. jak na segment B jest OK