Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW 2014-2017 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marceli
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Autko słabe cała ta otoczka że to niby prosta i solidna konstrukcja to jakiś absurd. Zacznę od materiałów 1. konsola środkowa górna część z fajnego tworzywa a le to co poniżej to tandeta to samo plastiki na drzwiach podatne na zrysowani i do tego zaczynają popiskiwać , tapicerka pomimo małego przebiegu wygląda tak jak dyby auto miało ze 150 tyś km więcej. 2. Elektronika to sprawdzone rozwiązania z VW co za bzdura 6x awaria elektroniki . Silnik...
~Dominik
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Autem jeżdżę dwa lata, jestem zadowolony z tej Skody, zawieszenie jest prawie tak świetne jak w Fieście mk7, auto dynamiczne szczególnie na 3 biegu od 50-100 km/h, jeżeli chodzi o wady to plastik na drzwiach i po wjechaniu w konkretną dziurę zaczęło trzeszczeć trochę zawieszenie, ogólnie polecam auto dla małżeństwa z małym dzieckiem, dla większej rodziny może brakować miejsca, w trasie auto również się świetnie spisuje.
~Lipski
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto firmowe, jeżdżę nim głównie po mieście, jest solidniej wykonane niż poprzednie generacje, zrywne i oszczędne, w białym kolorze z czarnym dachem i alufelgami ładnie się prezentuje. Dobrej jakości audio szkoda, że głośniki są tylko z przodu, zawieszenie jest optymalnie dobrane do naszych dróg. Reszta opisu pod poszczególnymi kategoriami.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Świetny samochód, w szczególności za te pieniądze. Wyposażenie bardzo przyjemne - Ambition - podgrzewane fotele, tempomat, klimatyzacja automatyczna, Bluethoth, start stop, czujniki parkowania, android auto itd. Dynamiczna i ekonomiczna. Genialna do miasta, niezła na trasę.
~Adam
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Samochód ogólnie całkiem niezły. Silnik jest wystarczający jak na miasto przy czym w korkach bardzo lubi paliwo. Osiągnięcie 10l to nic nadzwyczajnego (jazda w korku około 10km w czasie około godziny bez użycie S&S). Bardzo denerwujący system Start&Stop.
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Pierwsze wrażenie auto robi dobre. Niestety po 280km auto musiało pojechać na lawecie do serwisu- naprawa trwała 2tyg. okazało się że spalił się komputer pokładowy... Reszta mojej opinii poniżej.
Skoda Fabia III Hatchback