Oceny Skoda Fabia III Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW 2018-2019

Skoda Fabia III Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW 2018-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW 2018-2019

~Adr
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym samochodem. Tu podaję kilka istotnych rzeczy: 1.Bagażnik bardzo duży i ustawny (można wozić meble, wózki, rowery itd.). 2. Silnik elastyczny, oszczędny ale słaby moment obrotowy (idealny do jazdy 1-2 os. z lekkim bagażem, wyprzedzanie też jest możliwe). 3. Dość miękkie zawieszenie. 4. Niestety sylwetka auta powoduje sporą podatność na boczne podmuchy wiatru. 5. W środku są twarde plastiki ale dobrze...
~Przemek
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Był to mój samochód służbowy na wyłączność używałem go codziennie do jazdy po mieście około 100-200km dziennie ale również dalsze trasy się zdarzały. Bardzo dobrze się nim jeździło. Zaskakująco dobre spasowanie wnętrza materialy twarde ale za to dobrej jakości plastiki nic nie skrzypi nie ugina się normalnie beton.
~Brandonn
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Bardzo pozytywnie zaskoczony. Niezawodna. Ekonomiczna. Pierwszy raz mam skode i chyba nie ostatni.
~Karol z dolnego Śląska
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Wybrałbym ponownie ale z silnikiem TSI 110koni dobrą skrzynia i tylnymi hamulcami tarczowymi, i choć to nadal kwestia wrażliwa dołożyłbym gaz.
~Rafal
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Autko raczej dla osoby fit, kierowca czy pasazer z wiekszym brzuszkiem moze miec ciasno (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~liberty1212
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Trochę słabo przy wyższych obrotach i prędkości powyżej 120km/h (Wyciszenie)
Skoda Fabia III Kombi Facelifting