Oceny Skoda Fabia III Kombi Facelifting

Oceny Skoda Fabia III Kombi Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Kombi Facelifting

~Adr
Skoda Fabia III
Jestem pozytywnie zaskoczony tym samochodem. Tu podaję kilka istotnych rzeczy: 1.Bagażnik bardzo duży i ustawny (można wozić meble, wózki, rowery itd.). 2. Silnik elastyczny, oszczędny ale słaby moment obrotowy (idealny do jazdy 1-2 os. z lekkim bagażem, wyprzedzanie też jest możliwe). 3. Dość miękkie zawieszenie. 4. Niestety sylwetka auta powoduje sporą podatność na boczne podmuchy wiatru. 5. W środku są twarde plastiki ale dobrze...
~Przemek
Skoda Fabia III
Był to mój samochód służbowy na wyłączność używałem go codziennie do jazdy po mieście około 100-200km dziennie ale również dalsze trasy się zdarzały. Bardzo dobrze się nim jeździło. Zaskakująco dobre spasowanie wnętrza materialy twarde ale za to dobrej jakości plastiki nic nie skrzypi nie ugina się normalnie beton.
~Brandonn
Skoda Fabia III
Bardzo pozytywnie zaskoczony. Niezawodna. Ekonomiczna. Pierwszy raz mam skode i chyba nie ostatni.
~Karol z dolnego Śląska
Skoda Fabia III
Wybrałbym ponownie ale z silnikiem TSI 110koni dobrą skrzynia i tylnymi hamulcami tarczowymi, i choć to nadal kwestia wrażliwa dołożyłbym gaz.
~Rafal
Skoda Fabia III
Autko raczej dla osoby fit, kierowca czy pasazer z wiekszym brzuszkiem moze miec ciasno (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~liberty1212
Skoda Fabia III
Trochę słabo przy wyższych obrotach i prędkości powyżej 120km/h (Wyciszenie)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Kombi Facelifting
6,7