Lista ocen Skoda Felicia I Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW 1995-1998 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skodziarz w kapeluszu
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Jak go kupowałem, Polska nie była jeszcze w Unii i nie było w tej kategorii cenowej za dużej alternatywy. W chwili obecnej to dobre autko dla początkującego kierowcy, albo jako 2 w rodzinie.
~dedunio
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
jak na 13 letnie auto które kupiłem po okazyjnej cenie tj. 100 zł sprawuje sie dobrze. mogło by mniej palic ale jak się jezdzi oszczędnie to nie ma tragedii. no i czasami mnie dobija to plastikowe wnętrze:)
~koju 255
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
ma swe wady - malo dynamiczny - brak stbilizatorów - niska jakosc materiało ( plaskiti ) jak i zelty : - malo awaryjny - oszczedny (przy rozsadnej jezdzie ) - tanie czesci - dosyc pojemny
~Wojtek
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Samochód jak na cene pozytywnie mnie zaskoczył.Do jazdy po mieście i w niedalekie trasy jest doskonały.Samochód nabyłem 4 lata temu i jestem zadowolony.Zahęcam do kupna
~Tomek
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Mam Kombi, pakowny, niezawodny samochodzik, polecam zdecydowanie wersję 1.6 + LPG jako najlepszy symulator Diesla. 1.3 to mało jak na warunki dzisiejszego ruchu drogowego
~Łukasz
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
mam to auto w firmie 14 lat i naprawde jest to udany model dla zwykłego kowalskiego samochud do jazdy na codzien oraz zwyklej rodziny ok
~Felicjan
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Uwazam, ze udane auto... w wersji kombi bardzo duzy bagaznik... a po rozlozeniu tylnej kanapy jest nawet ogromny
~alf
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Praktyczne,nigdy nie było usterki uniemozliwiajacej jazdę.Spokojnie traktowane dojedzie wszędzie.
~Piotrek
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Gdyby nie rdza to oceniałbym ją wyżej niż VVPolo czy Golfa. A tak oceniam ją na 90% Polo
~Bogo
cena, zużycie paliwa, usterki - w normie jak na auto 12 letnie