Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 436 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tktk
Hatchback 1.6 75KM 55kW
polecam, jako niedrogi ( w zakupie i utrzymaniu) pakowny i dosc wygodny samochod. kupujac skode nie spodziewalem sie ze bedzie na tyle niezawodna, choc przyznam ze w trasie jest zdecydowanie za glosna! szkoda tylko ze kolektor plastikowy, wiec specjalnie nie zastanawialem sie nad gazem ;(
~TOMASZ
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Najgorsza jest ekonomika używania. Serwisy autoryzowane za najmniejszą naprawę biorą pow 100zł za przegląd min 500zł. Pali dużo i brak miejscza na zbiornik gazu. Kupując nową Skodę nie dajcie się nabrać na 2letnią gwarancję (weźcie ją na piśmie). Jako auto do jazdy po mieście czasem z rodziną wystarczające
~koconr@ca-ib.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
kolejne uwagi to strasznie kiepska powłoka lakiernicza, dobre zabezpieczenie przed korozja, teraz po trzech latach zaczynaja wyłazić usterki wynikające z niestety niechlujnego montażu, po pojawieniu sie nowej Fabii strasznie stracila na wartości, ale jak pisałem wcześniej za dobry stosunek ceny do jakości,
~kenzzo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jesli teraz mialbym 33000 i mial kupic samochod... kupil bym uzywane BMW 320 na 100% mniej z nim problemow.. no moze nie wliczajac zlodzieji:))) a i frajda z jazdy wieksza.. ale jak ktos malo jezdzi i wolno jezdzi to jest najlepszy dla niego wybor.. ps: zapomnijcie o gazie - rozsadza plastikowy kolektor...
~mrbike124
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jeśli masz małe wymagania, chcesz samochód oszczędny i niezawodny za w miarę nieduże pieniądze. Naprawdę będziesz zadowolony. mam to auto od 2001 roku. najpierw jeździł nią mój brat, potem ja a teraz znowu brat i jesteśmy zgodni, że mimo prostej konstrukcji, jest autem udanym.
~tomaszeks@op.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Mankamentem tego modelu jest rdzewiejąca tylna klapa . Silnik 1,3 jest za słaby, spalanie na przyzwoitym poziomie, dobra podaż części zamiennych. Ogromną zaletą jest ich niska cena . Używane autko można kupiż zupełnie niedrogo.Zbut częste awarie czujnika temperetury. Ogólna ocena 4 -
~wolny
Hatchback 1.3 68KM 50kW
do 180000 było ok ale później się posypało dosłownie prawie wszystko, ale na szczęście części zamienne nie są drogie w porównaniu do np.forda to o połowe tańsze. ale i tak wole jeździć fordem fiestą91r. ponieważ komfort jazdy jest dużo lepszy od skody felicji młodszej o 8lat!!!
~meblgreg@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przez 5 lat jeździłem Felcią i nigdy nie musiałem wzywać pomocy drogowej. Po 150 km. wymiana zaworów na silniku, problemy z rdzą po zimie szczególnie 5 tylnie drzwi 2 razy naprawiane. Ale czego można oczekiwać gdy silnik VW Golfa damy do tańszego opakowania.
~Krzysiek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jak na takie auto w tej klasie i za tyle to pod wzgledem eksploatacji ogolnej niech sie inne schowają.Jednak jesli chodzi o komfort wewnatrz niestety jest bardzo niewygodne z przodu.Denerwujace sa ciagle stukanie w zawieszeniu przednim chociaz wszystko jest ok.
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia II Hatchback
7,8
9,5
~JANEK
Hatchback 1.3 68KM 50kW
JAK JESZCZE RAZ MIAŁBYM JĄ KUPIĆ TO WOLAŁBYM ZAPOROŻCA BO JEST TAŃSZY A ZA RESZTĘ PIENIĘDZE KUPIŁBYM DRUGI SAMOCHÓD ZACHODNI !!!! DZIĘKUJE ŻE ZNALAZŁEM MAIWNIAKA , KTÓRY ODKUPIŁ ODE MNIE TEN zŁOM !!! GRATULUJĘ ZAKUPU INNYM NAIWNIAKĄ A JA SIĘ CIESZĘ ŻE SIĘ POZBYŁEM KŁOPOTU
Skoda Felicia II Hatchback