Lista ocen Skoda Kamiq Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW 2019-2024 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~verx33
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Naprawdę fajna jednostka napędowa już dopracowana odpowiednio do użytkownika oczekującego troszkę więcej od swojego samochodu Świetnie działający system ACT, bzdura o jakiejkolwiek zmianie charakterystyki pracy silnika auta, jakieś wibracje czy terkot brak ,niewidoczne płynne przejście do pracy na dwóch cylindrach informujące na wyświetlaczu tylko u mnie nie często się pojawia jak już to na trasie poza miastem .
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
1,5 - spalanie zależne od stylu jazdy (4-7 l/100 km), a osiągi takie, że aż musiałem ze stoperem sprawdzić. Wynik: 7,8 s do "setki". Prędkość maksymalna jaką udało mi się osiągnąć po płaskim: 232 km/h. Leję paliwo 98, ale można też lać 95.
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
jest elastyczny, ale żwawy w trybie sport, który dopiero zaczynam używać, ma potencjał, drażni mnie tryb start stop....ale można wyłączyć
~Kojot
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Mity odnośnie "kangurowania", to tylko mity. Auto z tym silnikiem ma osiągi lepsze od rajdówek z lat 90', a spalanie podobne do dzisiejszych Diesli.
~Skodzia
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
To dobry silnik, spala po rozgrzaniu i mieszanej jeżdzie ok 6,5 l na 100 km. Oleju nie bierze
~Qwertyasdzxc
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Jedno z szybszych, a moze nawet najszybsze auto w swojej klasie
~Olo
150 koni to aż nadto