Lista ocen Skoda Kamiq (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Troszkę czasu zabrało mi wyrobienie opinii o zawieszeniu. Gdy się jedzie po równej drodze, wydaje się nawet bardziej komfortowe, niż w wielu miękkich samochodach - może dobrze absorbuje drobne nierówności , może po prostu nie buja. Troszkę większe nierówności pokonuje ciekawie - czuć je wyraźnie, ale dalej to jest komfortowe, zresztą czuć bardziej na kierownicy niż na - excusez moi - zadku, nie prowadzą do bujania, raczej są to dwa -trzy ruchy...
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Świetny! Naprawdę komfortowo resoruje, nie można chcieć więcej. Kierownica na początku wydawała się zbyt mocno wspomagana ale po czasie człowiek stwierdza, że w sumie to nawet dobrze. To nie jest auto sportowe, nie wymagam od niego Bóg wie jakiej precyzji czy tam feedbacku (moje drugie auto - Swift -jednak wysoko umieścił poprzeczkę) ale to nie jest auto do tego stworzone. Jak wspomniałem na wstępie - to auto daje mi święty spokój. Wszystko...
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
W mojej ocenie układ kierowniczy jest poprawnie zestrojony działa lekko i precyzyjnie a prowadzenie auta to prawdziwa przyjemność Zawieszenie tłumi nierówności dobrze ale mogło by być cichsze. Zaobserwować to można zjedzajac naprzyklad z poprzecznej nierówności np krawężnika bądź przy remoncie nawierzchni.
~PJ40
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Mam felgi 16 cali, więc i opona wysoka. A dzięki temu mniejsze nierówności są nieodczuwalne, a te większe sprawnie amortyzowane. Do szybkiej i agresywnej jady średnio się nadaje, ale chyba do tego nie kupuje się crossovera z segmentu B+.
~Mirosław
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
~Konrad
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Zawieszenie jest sprężyste a jednocześnie komfortowe. Elektryczne wspomaganie działa świetnie a układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny.
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Prowadzenie i komfort znacznie lepsze, niż oczekiwałem. Zawieszenia "łyka" wszystkie miejskie krawężniki bez zająknięcia.
~Kojot
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Myślałem że jako SUV segmentu A będzie się przechylał na boki na zakrętach, a prowadzi się jak dobrze zestrojony hatchback.
~Artur
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Mam zawieszenie adaptacyjne (Sport Chassis Control). Zwykły zawias dostałby 3 gwiazdki.
Dziennik kosztów dla Skoda Kamiq
6,3
~Piotr D.
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
jak to skoda nienagannie, zawsze miałem skody dla siebie rzecz jasna . polecam bardzo