Lista ocen Skoda Kodiaq (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
RS Facelifting 2.0 TSI 245KM 180kW
b/u, jedynie brak fizycznego pokrętła do radia w columbusie, poza tym wszystko co potrzebne ma, i jest na swoim miejscu, przyciski fizyczne, świetne fotele i kanapa naprawdę super, dobra kierownica, wygodna pozycja za nią
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Chyba nawet lepiej niż w VW. Wszystko jest tam gdzie powinno być. Może te uchwyty na napoje są trochę w niefortunnym miejscu be przy wysokich kubkach podłokietnik staje się bezużyteczny.
~Lucky
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Zegary jak w starych skodach,wyswietlacz centralny ma bardzo ladna grafike ale grubosc ramki jak mam sie czepiac o detale to juz audi a8 z 2004r miala mniejsza.
~Ropuch
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Przyciski na konsoli centralnej do sterowania hamulcem postojowym i skrzynią biegów to porażka. Zdarzyło mi się zahamować ręcznym jak chciałem otworzyć schowek.
~mmaciek13
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Choć samochód jest dużych więc i dużo miejsca w środku. Nie ma problemów z wejściem/wyjściem czy chowaniem i wyciąganiem czegokolwiek z bagażnika. Nie trzeba się schylać
~wawpiotrek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
obsługa systemu mało intuicyjna. miałem do czynienia z lepszymi. Poza tym podłączenie telefonu z AA trwa za długo. w poprzednim to był moment gdy AA pojawiał się na ekranie auta
~Owner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Generalnie wszystko co najważniejsze jest "pod ręką". Może trochę mniej wygodnie jest ze sterowaniem przyciskami z konsoli środkowej, ale generalnie nie sprawia to żadnego problemu.
~Paderek
Scout 2.0 TDI SCR 190KM 140kW
W kabinie wszystko na swoim miejscu. Siedzenia zdecydowanie mało wygodne na długie trasy. Dzieci z tyłu mają miejsce, ale o 3 osobie między fotelikami można zapomnieć.
~Koni
SUV Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Generalnie na plus...ale np umieszczenie miejsca na kubek pod podłokietnikiem jest trochę słabe. Trzeba nieźle się nagimnastykować, aby sięgnąć po kubek.
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Zasięg kierowcy do wszystkich przycisków znajdujących się na desce rozdzielczej oraz przy dźwigni DSG jest bardzo dobry i nie budzi żadnych zastrzeżęń.