Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (34) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ropuch
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Przyciski na konsoli centralnej do sterowania hamulcem postojowym i skrzynią biegów to porażka. Zdarzyło mi się zahamować ręcznym jak chciałem otworzyć schowek.
~wawpiotrek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
obsługa systemu mało intuicyjna. miałem do czynienia z lepszymi. Poza tym podłączenie telefonu z AA trwa za długo. w poprzednim to był moment gdy AA pojawiał się na ekranie auta
~Owner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Generalnie wszystko co najważniejsze jest "pod ręką". Może trochę mniej wygodnie jest ze sterowaniem przyciskami z konsoli środkowej, ale generalnie nie sprawia to żadnego problemu.
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Zasięg kierowcy do wszystkich przycisków znajdujących się na desce rozdzielczej oraz przy dźwigni DSG jest bardzo dobry i nie budzi żadnych zastrzeżęń.
~GruenerVeltliner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Wszystko w zasięgu ręki. I nogi też. Fotele zaprogramowałem idealnie, po kilkuset kilometrach wysiadam bez zmęczenia.
~Coolvi
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Jeżeli ergonomia to miara przyjazności człowiekowi, to ten samochód może stać się Twoim przyjacielem.
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tutaj trzeba uznać, że samochód idealny. Dla 4 os rodziny trudno znaleźć coś lepszego w tej cenie naturalnie.
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Może to przyzwyczajenie do aut z koncernu, ale uważam, że wszystko jest tu na prawdę dobrze zaprojektowane.
~Re
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Przestrzeń samochodu wykorzystana do granic możliwości automat środku wymiary konkurentów z wyższej klasy.
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Jest po prostu przemyślany w środku kabiny, jak i w bagażniku.
Skoda Kodiaq SUV