Oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 1998-2010

Najnowsze oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 1998-2010

3,4
~ŁT
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam w wersji ICE prawie 5 lat, kupiony od I właściciela (bliski znajomy), który do końca serwisował samochód w ASO. Nie ma roku (Samochód jako drugi ok. 5000 km rocznie - obecnie 258 tys przejechane), by nie trzeba było wymieniać wahaczy lub robić coś przy zawieszeniu. Śilnik, skrzynia ok, ale non stop jakieś drobne usterki, które są irytujące. Jak nie wyskoczy urwana blokada od podnośnika szyby (taki biały plastik), to odpadnie...
~OctavYan
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Właśnie zakończyłem 9-letnią przygodę z Octavią Tour. Jest to chyba dobry moment na podsumowanie. Moim zdaniem jest to przyzwoite auto, którego cena, zarówno jako nowego jak i używanego, była i jest adekwatna do tego co w zamian otrzymujemy. Oczywiście dotyczy to wyłącznie sytuacji, gdy do auta mamy podejście przede wszystkim praktyczne, ponieważ jedyne emocje z nim związane mogą dotyczyć wyłącznie wspomnień z rodzinnych wycieczek. Kto chce...
~Lasq
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
To moje pierwsze nowe autko z salonu i długo sie wahałem. Rozważałem cee\'da, focusa, dacie, fiata bravo, Suzuki SX4. Octavia nie jest idealna, napewno nie jest najładniesza z tej stawki i nie najtańsza. Pali też nie najmniej. W sumie to poza bagażnikiem skoda nie wybija się w żadnej kategorii, ale za to w każdej jest w czołówce i właściwie nie ma słabych punktów. Jeśli ktoś się zastanawia, czy opłaca się inwestować 50tyś w samochód niezbyt...
~skodziarz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Najgorszy samochód stworzony przez człowieka. Psuje się wszystko, rdzewieje i w dodatku jest najnudniejszym autem świata, prowadzenie nijakie, silnik nijaki, biegi lubią nie wchodzić, w środku głośno jak w radzieckim czołgu. Odradzam szeroko tak jak wszystko co wyjechało z koncernu VAG
~skodziarz
~Motorlix
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Skode mam ponad 6lat i nie zamierzam jej sprzedawać. Niskie spalanie w trasie lpg, niezle hamulce, cichy silnik ale w zadbanym egzemplarzu, w srodku w miarę cicho ale duza prędkość i robi sie głośno. Korozyjnie jest ok i brak powaznych usterek.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
8,1
9,3
3,7
~sebek124
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Podsumowując to auto po pewnym wspólnie spędzonym czasie można dać 4+ jeśli ktoś szuka prostego auta które posłuży mu do przemieszczania się z punku A do B i będzie ekonomiczne. Lecz na pewno nie wzbudzi ono zazdrości u sąsiadów, a wy będziecie zadowoleni jeśli zakupicie zadbany egzemplarz.
~roberts
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
AUTO DUŻE, WYGODNE, MOŻE NIE SPORTOWE ALE MOŻNA NIM POSZALEĆ. RODZINA 2+2 SPOKOJNIE DOJEDZIE NA WCZASY Z PEŁNYM BAGAŻNIKIEM. OGULNIE NIE MA SIĘ DO CZEGO DOCZEPIĆ JESZCZE MNIE NIE ZAWIODŁO NARAZIE CIESZE SIĘ TYLKO JAZDĄ. AUTO DLA NIE WYMAGAJĄCYCH CUDÓW.
~jacek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto jest bardzo porządne, silnik mało pali i bardzo dobrze spisuje się na gazie. Ma taką wadę że bierze olej jednak reszta czyli wnętrze które jest bardzo dobrze spasowane, nie trzeszczy i jest dobrze wykonane,duży bagaznik. sylwetka auta która mi się podoba i ogólnie to że autem bardzo dobrze się jeździ rekompensuje tą wadę. Polecam to auto wszystkim którzy chcą jezdzić tanio, wygodnie i bez przygód bo to auto nie jest awaryjne.
~kosticz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
auto wszechstronne , kapitalny bagażnik, mając zainstalowany hak i bagażnik dachowy nie potrzebujemy wersji kombi, wszystko na wakacje łącznie ze słoniem w trampkach idzie upchnąć i jeszcze zostanie miejsca. Jeśli dostaniemy sztukę zadbaną z bogatym wyposażeniem takim jak automatyczna klimatyzacja, tempomat, czujnik deszczu, czy podgrzewane fotele nie będzie się czego wstydzić gdy obok na światłach stanie audi czy BMW.
Skoda Octavia I Hatchback